Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Ochrana osobných údajov

Dátum: 29.4.2016

Spoločnosť Rent funguje vďaka Vám, našim partnerom a zákazníkom. Veľmi dobre si uvedomujeme akú dôveru do spoločnosti vkladáte a vďaka tomu sme zaviazaní Vám poskytovať len tie najlepšie služby a tým aj súvisiaci ochranu osobných údajov. Tieto informácie sú nevyhnutné pre evidenciu na našu spoločnú obchodnú spoluprácu.

Zákazník dáva súhlas k zhromaždeniu osobných údajov na základe registrácie alebo nákupu svietidiel, ktorými sa naša firma Rent zaoberá. Pre nás sú dôležité iba dodacie a fakturačné údaje vrátane kontaktných údajov ako telefónneho čísla a emailové adresy užívateľov, ktoré sú získavané za účelom zaslania tovaru zákazníkovi, reklamácie či komunikácie so zákazníkom.

Zaväzujeme sa s týmito informáciami nakladať zodpovedne, decentne, v rámci zákonov a predpisov. Ďalej sme povinní neposkytovať osobné informácie o zákazníkovi akýmkoľvek tretím osobám okrem dopravcov.

Povinnosti voči Vám berieme veľmi vážne, dôverne a rešpektujeme súkromie zákazníkov.

Ochrana osobných údajov je v Českej republike regulovaná zákonom č 101/2001 Z. z., O ochrane osobných údajov a tento zákon naša spoločnosť prísne dodržiava.

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk