Levy banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Obrazové svietidlá - Ideal Lux

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Svetlá nad zrkadlo a obrazové svietidlá


Potrebujete zvýrazniť vaše obľúbené maľby alebo fotografie? Hľadáte vhodné svetlo nad obraz alebo svetlo nad zrkadlo? Prezrite si našu ponuku, ktorá obsahuje elegantné prevedenia produktov na osvetlenie nad zrkadlo a osvetlenie obrazov. Určite objavíte to pravé osvetlenie, ktoré dobre zapadne do vášho interiéru a predovšetkým dokáže osvetliť tak, aby vyniklo to podstatné, čo na svojich maľbách a fotografiách chcete zvýrazniť.
Mať kvalitné osvetlenie zrkadla v kúpeľni je v skutočnosti pomerne dôležité. Vzhľadom na to, že každodenné aktivity sa dejú pravidelne pred zrkadlom, je potrebné mať vychytávku ako svetlo do kúpeľne nad zrkadlo. Kúpeľňové svetlo nad zrkadlo by malo farebne ladiť s vašou kúpeľňou, a preto v našej ponuke nájdete okrem tradičných strieborných prevedení aj čierne, zlaté a ďalšie prevedenia pre vaše moderné kúpeľne. Ak si objednáte svetlo nad zrkadlo do kúpeľne v našom e-shope, k samotnej objednávke obdržíte aj príslušnú žiarovku zdarma.


V našej ponuke taktiež máme LED kúpeľňové osvetlenie zrkadiel, ktoré sa vyznačujú vysokou životnosťou a úsporou elektrickej energie. Okrem toho poskytujeme taktiež vodeodolné obrazové svetlo, ktoré vďaka svojmu IP hodnoteniu bezproblémovo odoláva tekutinám.


Tak čo, presvedčili sme vás zvážiť kúpeľňové svietidlá nad zrkadlo? V prípade, že máte záujem o iné kúpeľňové osvetlenie, máme pre vás pripravenú samostatnú kategóriu.

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i