Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás za rovnakú cenu! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 18:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levý banner
Pravý banner
Kategórie

Zostaňte v žiare moderných LED reflektorov

LED reflektory sú ideálne pre nasvietenie budov, reklamy aj pre prácu v tme. Keď si zaobstaráte vonkajší LED reflektor, môžete si byť istí vysokou intenzitou svetla, ale malou spotrebou.

Kedy uvažovať nad reflektormi?

LED reflektory je dobré kúpiť, pokiaľ premýšľate nad osvetlením exteriéru vášho domu, ale aj špecifickej časti interiéru. Hodí sa tiež do pracovných dielní, na osvetlenie stavenísk a reklamných plôch. Pri výbere LED reflektora vždy myslite na kvalitný LED čip a na dostatočné krytie pred prachom a vodou.

 

Vonkajšie LED reflektory slúžia ako náhrada starších halogénových svietidiel, tzv. halogénov. Oproti nim majú ale niekoľko nesporných výhod.

  • Majú o 85 % nižšiu spotrebu energie pri rovnakej svietivosti.
  • Svietia okamžitě na 100% výkon.
  • Dlhá životnosť – pri 6 hodinách svietenia denne min. 10 rokov.
  • Nie sú náchylné na časté spínanie.

Interiérové reflektory do dielní a nad pracovné stoly vyberajte v LED verzii. LED reflektory sú svietidlá šetriace elektrickú energiu a patria do energetickej skupiny A+. Využijete ich napríklad pri osvetlení akvárií, pri večernej manuálnej práci, pri ktorej sa musíte sústrediť a hlavne poriadne vidieť na všetky súčiastky.

 

Fotíte radi detaily a portréty?

Dostatočne vám ich osvetlia práve reflektory.

Nová generácia LED reflektorov ponúka spoľahlivé integrované ICD zdroje. Niektoré tiež majú omnoho menšiu hmotnosť, keďže odpadá použitie napájacieho zdroja a tiež je vyradená možnosť prípadnej závady tohto zdroja jeho absenciou. Tieto reflektory sú oproti klasickým vonkajším LED reflektorom tenšie, čo umožňuje ich širšie využitie. Je možné ich namontovať aj tam, kam sa klasický reflektor nezmestí.

 

Pozor na nekvalitný tovar 

Súčasný trh je zaplavený lacnými aj drahými čínskymi výrobkami od neznámych výrobcov. Rada lacných produktov, nielen LED osvetlenia a reflektorov, potom vykazuje neštandardné správanie pri bežnom používaní. S nimi ani nešetríte energiu a ani nesvietite kvalitne. A čo viac, ohrozujete svoje zdravie aj zdravie všetkých okolo. Skrat alebo vyhorenie hrozí každú chvíľu, nehovoriac o spaľovaní a vyparovaní plastov do okolia.

 

Hľadajte vždy osvedčenú značku a vyberajte reflektor dostatečnej kapacity pre vlastné účely. Ponúkame vám kvalitné Osram reflektory, ďalej značky Steinel, Eglo aj Nedes a ďalších. Ak túžíte po reflektoroch s čidlom, ste na Rent.sk správne.

Súvisiaci tovar

Copyright © 1990 – 2020 Rent.sk. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i