Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Vyberajte z desiatok detských nočných lampičiek

Dátum: 22.12.2015

Doba sa mení. Obyčajné kovové lampy nahradili efektné LED lampičky s motívmi obľúbených hrdinov a tiež praktické nočné svetlá do zásuvky. Pozrite sa. U nás nájdete veľký výber a výhodné ceny.

Doba sa mení. Obyčajné kovové lampy nahradili efektné LED lampičky s motívmi obľúbených hrdinov a tiež praktické nočné svetlá do zásuvky. Pozrite sa. U nás nájdete veľký výber a výhodné ceny.

Najobľúbenejšie sú nočné svietidlá s technológiou LED

Samozrejme každý rodič chce svojmu dieťaťu dopriať to najlepšie a v súčasnej dobe k tomu má radu možností. Len keď sa zameriame na osvetlenie detskej izby, tak je možné využiť napríklad luster v tvare lienky, stolnej lampy a s motívom Hello Kitty, svietiace hviezdičky na strope a samozrejme nočnú lampičku. A práve posledný spomínaný typ svetla by sme vám radi viac predstavili. Detské nočné lampičky môžu byť trojitého druhu: 

1. Stolné

Táto varianta je v detských izbičkách vidieť najčastejšie. Na tienidlách často bývajú postavičky z rozprávok a seriálov. Veľkú časť sortimentu už tvoria LED lampičky, s ktorými teda pri svietení ušetríte a tiež je zaručená dlhá životnosť a bezúdržbovosť. Niektoré nočné svetlá už sú naviac napol hračkou, napríklad LED svietidlo Spiderman, ako môžete vidieť na obrázku nižšie. 

2. Nástenné

Ich najväčším plusom je, že nezaberajú miesto na nočnom stolíku a dieťa tiež svetlo nemôže zhodiť. Sú k dispozícii s rôznymi detskými motívmi pre chlapcov aj dievčatá. 

3. Do zásuvky

Stále viac obľúbené sú detské nočné svetlá do zásuvky. Nie je divu. Je všeobecne známe, že sa deti boja tmy a s týmto typom osvetlenia budú celú noc v kľude. Naviac pomôže pri orientácii, keď dieťa potrebuje dôjsť na záchod. 

V boxe pod obrázkami nájdete výber detských nočných lampičiek, ktoré sú medzi našimi zákazníkmi najpopulárnejšie.

LED detská nočná lampičkaDetská nočná lampička

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk