Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Vybrali sme vhodné svietidlá pre osvetlenie jazierka

Dátum: 30.7.2015

Nasvietená voda vyvoláva nádhernú atmosféru. Čím všetkým je možné osvetliť záhradné jazierko? Pozrite sa...

Nasvietená voda vyvoláva nádhernú atmosféru. Čím všetkým je možné osvetliť záhradné jazierko? Pozrite sa na inšpiratívne fotografie a vhodné svietidlá. 

Ľudia kupujú hlavne solárne lampy

Trend solárnych svetiel nie je len pri osvetlení záhrady, ale aj jazierka. Praktické lampy svietiace na slnečnú energiu, ktoré sú najčastejšie v tvare gule a valcov, majú mnoho predností: nulové náklady na prevádzku, bezúdržbovosť, jednoduchá inštalácia a vďaka súčasnému rozmachu aj priaznivá cena. Veľmi obľúbené sú lampy s napichovateľným kolíkom a pokiaľ máte doma deti, určite budú nadšené z najrôznejších solárnych zvieratiek.

Posledné novinky? Vodotesné LED pásy

Samozrejme na osvetlenie jazierok je možné použiť aj klasické záhradné lampy so žiarovkami a jedným z posledných hitov sú závesné lucerny pripomínajúce oblúkovú lampu. Trendom sú teraz rovnako plávajúce svetlá do jazierka, japonské lampy a vodotesné LED pásy. Tie môžu byť kľudne umiestnené na hradne jazierka, pretože majú vysokú ochranu proti vode. 
Pokiaľ vedľa vášho domáceho rybníčku máte terasu, chodníček, prípadne cez neho vedie most, môžete do podlahy zakomponovať nájazdové svietidlá. V ponuke sú rôzne veľkosti a hĺbky zapustenia. Kvôli čo najväčšej úspore sú väčšinou použité LED diódy a existujú aj typy so solárnym panelom.  
 
Všetky vyššie zmienené typy svietidiel vhodných pre osvetlenie jazierka nájdete v boxe pod týmto textom. V prípade záujmu o väčší sortiment stačí kliknúť do kategórie vonkajšieho osvetlenia.


Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk