Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Ventilátory za uvádzacie ceny!

Rozlúčte sa horúcim nedýchateľným vzduchom. Vyberte si z našej ponuky stropných ventilátorov čo najskôr a vpustite do Vašich interiérov príjemný vánok.

Prekvapili vás v domácnostiach alebo kanceláriách náhle horúčavy? Najradšej by ste sa zavreli do chladničky alebo utiekli na severný pól? Máme pre Vás riešenie! Rozlúčte sa s ťažkým teplým vzduchom v miestnosti vďaka našim stropným ventilátorom.

V ponuke máme stropné ventilátory od dvoch overených výrobcov, ktorými sú firmy GLOBO a FARO. Samozrejmosťou u stropných ventilátorov je diaľkové ovládanie, s možnosťou nákupu programovateľného diaľkového ovládača. Programovateľný ovládač pre náročných užívateľov umožňuje presné nastavenie ventilátora podľa Vášho želania. Ovládače nie sú súčasťou balenia.

Ventilátory GLOBO

Rakúska spoločnosť GLOBO, ktorá sa dnes radí medzi hlavného predajcu osvetlenia v Európe, prináša na trh stropné ventilátory v dvoch verziách. A to buď v prevedení so svetlom, alebo bez svetla. Stropné ventilátory so svetlom sú perfektným, elegantným a zároveň funkčným riešením pre úsporu priestoru a energie.

Ventilátory môžu bežať v troch rýchlostiach a ponúkajú aj spätný chod, ktorý oceníte v zime. Podľa zariadenia svojho interiéru si vyberiete zo širokej ponuky štýlov (lopatky z plastu, drevotriesky, kovu) a dizajnu.

Ventilátory FARO

Spoločnosť FARO, pôsobí na trhu s osvetlením a ventilátormi už viac ako 60 rokov. Za túto dobu sa vďaka svojmu prepracovanému dizajnu a technológiám dostala medzi špičku výrobcov. Stropné ventilátory ponúka vo variante s osvetlením a bez osvetlenia.

Môžete ho využívať po celý rok vďaka funkcii leto / zima. Letnú funkciu zaisťujú tri rýchlosti otáčania lopatiek. V zimných mesiacoch oceníte spätný chod. Väčšina ventilátorov FARO, je vybavená DC motormi novej generácie, ktoré sú menej hlučné a šetrnejšie k životnému prostrediu.
K ventilátorom máte možnosť dokúpiť si programovateľný ovládač.

Nech už si vyberiete akýkoľvek ventilátor, prajeme Vám príjemné ochladenie a leto sprevádzané príjemným chladným vánkom!
 
 
 

Súvisiaci tovar

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk