Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Svietidlá VARNA PLUS

Hľadáte svietidlá, ktoré budú odolné proti prachu, nečistotám alebo vlhku? Svietidlá VARNA PLUS Vás ohromia svojimi jedinečnými vlastnosťami.

Radi by sme Vám predstavili priemyselné svietidlá VARNA PLUS od firmy Brilum. 

Stropné priemyselné svietidlá

Svietidlo spĺňa krytie IP65, je teda odolné proti hmyzu, prachu a ďalším nečistotám. Ďalej je tiež odolné proti vlhkosti a striekajúcej vode. Stáva sa preto ideálnym pre použitie v garážach, pivniciach alebo skladových priestoroch. Ak máte v pivniciach vlhko a do teraz ste nevedeli aké svetlo vybrať, sú svietidlá VARNA PLUS riešením práve pre Vás. Využiť ich môžete tiež v exteriéroch, napr. na terasách.
 
Využívajú LED technológiu, pri ich použití dochádza k veľkej úspore energie. Nemusíte sa preto báť častej výmeny žiaroviek, alebo účtu za elektrinu. Šetria nielen Vašu peňaženku, ale aj životné prostredie.
 
Svojim jednoduchým dizajnom sa hodia do všetkých priestorov, a sú ľahko udržiavateľné. Stačí ich ľahko utrieť a opäť budú žiariť čistotou.

Senzorové svietidlá

Majú mikrovlnný detektor pohybu so spínacou vzdialenosťou od 1 do 6m. Ak sa teda dostanete do poľa spínacej vzdialenosti, detektor Vás zachytí a svetlo sa automaticky rozsvieti. Je to ideálne riešenie pre miesta, kde by vypínač nebol po ruke a museli by ste ho namáhavo hľadať.
 
Dobu svietenia si môžete nastaviť medzi 10s a 1min. Ideálne je inštalovať toto osvetlenie na stenu alebo strop.
 
Ak potrebujete svietidlá do náročnejších podmienok, sú svietidlá VARNA PLUS tou pravou voľbou! 

Súvisiaci tovar

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk