Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Solárne svietidlá

Rozsvieťte okolie Vášho domova za pomoci solárneho osvetlenia a zároveň potešte prírodu a svoju peňaženku.

Solárne osvetlenie, ako už názov napovedá, nepotrebuje žiadny elektrický zdroj. Využíva svetelné lúče. Cez deň sa nabije slnečnými lúčmi a v noci potom nasvieti akékoľvek miesto si vyberiete.

Ekonomicky i ekologicky

Solárne osvetlenie sa skladá zo solárneho panelu, samodobíjacieho akumulátora, diódy a senzorov. Za pomoci solárneho panelu sa cez deň slnečnými lúčmi nabije, táto energia sa uloží v akumulátore a v noci potom túto energiu využíva na svietenie. Šetríte teda svoju peňaženku, a využívaním obnoviteľných zdrojov tiež prírodu.

Umiestnenie

Solárne svietidlá sú vhodné na použitie v záhradách a vo vonkajších priestoroch Vášho domu. Svietidlá so ,,zapichovacoukonštrukciou sú ideálnym osvetlením záhradných cestičiek a chodníčkov. V ponuke máme tiež krásne dekoratívne kúsky, napr. Solárna lampa sa bude vynímať vedľa Vašej pergoly. Stačí solárne svietidlo umiestniť kamkoľvek, kde dopadajú slnečné lúče a v noci sa môžete radovať z jeho osvetlenia.
Najväčšou výhodou solárneho osvetlenia je absencia akéhokoľvek kábla, dlhá životnosť a nulová spotreba elektrického prúdu.
 
 
 

Súvisiaci tovar

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk