Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Široká ponuke LED žiarivkových svietidiel

Dátum: 19.1.2016

LED žiarivky sa najčastejšie používajú pod kuchynskou linkou, ale sú veľmi vhodné aj k osvetleniu vnútorných priestorov nábytku alebo môžu by ť zavesené na lanku ako luster.

LED žiarivky sa najčastejšie používajú pod kuchynskou linkou, ale sú veľmi vhodné aj k osvetleniu vnútorných priestorov nábytku alebo môžu by ť zavesené na lanku ako luster. 

LED žiarivka - kombinácia úspory a pekného vzhľadu 

Vývoj osvetlenia ide neustále dopredu a klasické dlhé žiarivkové trubice, ktoré mala pred desiatimi rokmi pod kuchynskou linkou takmer každá gazdiná, nahrádzajú svietidlá s diódami. Okrem LED pásov sú čím ďalej žiadanejšie LED žiarivky. Nielen že veľa svietia a pritom spotrebujú málo elektriny, ale tiež sa okamžite rozsvietia na plný výkon, nevadí im čiastočné rozsvecovanie a zhasínanie a majú dlhú životnosť

Vychytávky – dotykový spínač, či posuvné LED bloky

LED žiarivkové svietidlá sú k dispozícii v rôznych dĺžkach a tvaroch a na niektorých sú naviac použité zaujímavé vychytávky. Napríklad v kolekcii GORDON je súčasťou dotykový spínač, žiarivkové osvetlenie edície MAYOR má zase posuvné LED bloky, ktoré si tak môžete nastavovať podľa potreby. Využívajú sa nie len pod kuchynskou linkou, ale aj do vnútorných priestorov nábytku, napríklad do skrine v šatníku. 

Pod textom v boxu si môžete prehliadnuť nie len širokú ponuku LED žiarivkových trubíc, ale aj LED svetiel na strop, ktoré sa prípadne dajú zavesiť na lanko. 


LED žiarivkové svietidlo - pod kuchynskú linkuLED žiarivka k osvetleniu kuchynskej linky

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk