Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás za rovnakú cenu! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 18:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levý banner
Pravý banner
Kategórie

Pripravte sa na jar

Stmieva sa čím ďalej, tým neskoršie, a tak je zbytočné veľakrát zasvietiť centrálne svietidlo. Pri realizácii domácej práce radšej uprednostníte osvetlenie plochy, kde práve ste, bez toho že by ste osvetľovali celú miestnosť, ako tomu bolo v decembrovom období.

Oknami prichádza stále viac denného svetla, ale na kuchynskej linke je už šero, potom radšej rozsvietite svietidlo nad kuchynskou linkou ako centrálny kuchynský luster alebo stropné hlavné osvetlenie.

 

Zároveň prichádza čas na úpravu vonkajšieho osvetlenia nastaveného časovačom na konkrétny čas rozsvietenia. Nie je treba svietiť už od štvrtej hodiny, kedy je stále vidieť, ale čas spustenia svietenia posuniete na neskoršie hodiny. A je vôbec potrebné osvetlovať určitú dobu prístupové schodisko k vašim domovým dverám alebo okolie vstupnej brány, keď ozajstná tma nastáva až po ôsmej hodine? Naviac členovia rodiny sú už doma a okoloidúcich je minimum? 

 
 
 
Nebolo by vhodnejšie si zaobstarať osvetlenie s čidlom reagujúcim na pohyb osôb? V našej ponuke máme veľký výber svietidiel tohto typu.

Viac denného svetla dáva priestor solárnym svietidlám

Ak máte radi osvetlenie záhrady, prežiarenie temných zákutí, rovnako ako blížiace sa večerné posedenie vonku, potom celkom určite privítate solárne lampy. Solárne svietidlá vytvoria z temných kútov záhrad prívetivé odpočinkové zákutia. Pokiaľ ich máte z predošlých rokov, potom nastáva správny čas revízie ich stavu aj kontrolu funkčnosti LED modulov.

 
Pokiaľ zistíte, že niektoré osvetlenie alebo LED modul prestal pracovať, potom neváhajte využiť naše zľavové akcie, kde nájdete mnohé poklady so zľavou až 70 %.

Prichádzajúca jar velí uvoľniť sklady pre produktové novinky roku 2020, a tak sú zľavy a výpredaje na mieste. Určite sa vyplatí zľavovú sekciu si prehliadnuť alebo radšej pravidelne sledovať, pretože sa hemží zaujímavými jarnými ponukami, ktoré miznú doslova pod rukou. Majte preto šťastie aj dostatok času a vyberte si zo zľavovej akcie to najlepšie pre krásne nadchádzajúce jarné dni.

 

PS: Už ste videli tú výhodnú ponuku na vonkajšie osvetlenie so senzorom za babku?

Copyright © 1990 – 2020 Rent.sk. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i