Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás za rovnakú cenu! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 18:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levý banner
Pravý banner
Kategórie

Osvetlenie Steinel – nielen senzorové svietidlá

Svietidlá STEINEL sú jedny z najbezpečnejších svietidiel vôbec. Osvetlia váš dom, upozornia na každého, kto sa okolo domu zakráda. Osvetlenie STEINEL využíva najmodernejšiu počítačovú techniku k docieleniu vzájomného zlúčenia funkcie a dizajnu svietidiel, aj preto ich produkty boli niekoľkokrát ocenené za vynikajúci vzhľad a funkčnosť.

Čím je STEINEL vôbec výnimočný?

Jednoducho tým, že do bežnej funkcie vonkajšieho osvetlenia, dokázal integrovať bezpečnostnú stránku, v podobe senzorov pohybu. A to nielen do vonkajšieho osvetlenia, ale aj do vnútorného. Svietidlá využívajú infračervené senzory k detekcii pohybu.

 

Predstavme si značku STEINEL, nemeckého výrobcu fungujúceho od r. 1959. Jeho veľkou zbraňou je vývoj, výroba a inovácie v oblasti pohybových senzorov, osvetlenia, teplovzdušného a lepiaceho náradia. Budúca výroba sa navrhuje v Nemecku, Česku a Švajčiarsku, samotná výroba prebieha v Nemecku, Švajčiarsku a Rumunsku. Všetky výrobky sú vyrobené v Európe.

 
 
Firma STEINEL vynašla pred 20 rokmi prvé senzorové svietidlo na svete. Dnes táto spoločnosť vyrába a vyvíja vonkajšie osvetlenie známe na celom svete.
 

Vonkajšie osvetlenie alebo interiérové svietidlá

Odporúčame od STEINELa oboje. Postará sa vám o osvetlenie okolia domu, rovnako ako decentne osvetlí vnútro stropnými svietidlami, pre väčšiu bezpečnosť a vyššiu úsporu energie napríklad tie so senzormi pohybu. Skrátka rozsvietia sa vtedy, ak je zaznamenaný pohyb v miestnosti.

 

Steinel logo bezpochýb poznáte

Všade, kde je potrebné svetlo, môžete používať úspornú senzorovú techniku STEINEL. Firma totižto nepôsobí len v oblasti bezpečnosti svietenia a kontrolu senzorových pohybov, ale radí sa medzi významných výrobcov aj ďalšieho priemyselného náradia.

 

Cieľom spoločnosti STEINEL je nielen byť šetrný k životnému prostrediu, ale tiež vďaka nízkej spotrebe energie šetriť peniaze a dodávať zákazníkom komfort v podobe automatického zapínania svetla. Preto neprekvapí, že svietidlá s čidlom sú teraz veľkým trendom. Nahliadnite do našej ponuky a vyberte si to pravé STEINEL svietidlo.

Súvisiaci tovar

Copyright © 1990 – 2020 Rent.sk. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i