Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 18:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levý banner
Pravý banner
Kategórie

Osvetlenie EGLO, to je symbol kvality a tradície

Dátum: 22.8.2019

Firma Eglo je dnes najuznávanejšia spoločnosť spojená s výrobou dekoratívneho osvetlenia.

Skupina EGLO je súkromný koncern založený v Rakúsku v roku 1969 a je najväčším svetovým výrobcom dekoratívnych svietidiel. V súčasnej dobe je koncern zastúpený na všetkých kontinentoch, vo viac ako 50 krajinách po celom svete, čo umožňuje namiešať zvláštnu kombináciu rakúskej tradície a kultúr dcérskych spoločností a ponúkať tak kreatívny, všestranný sortiment.

 
 

EGLO vyrába a dodáva široký sortiment svietidiel

 

EGLO do svojho portfólia zaraďuje predovšetkým spojenie moderných technológií s nápaditým dizajnom. Pracuje s farbami, kovom v lesku aj matu, sklom aj plastom. Originálne svietidlá oživia každý interiér, dodajú mu hravosť.

 
 
Nebojte sa nových tvarov alebo výrazných riešení. Svietidlá pre váš byt nemusíte vyberať len podľa účelnosti a výkonu. Svietidlá Eglo ponúka oboje – vysokú svietivosť a dokonalý dizajn.
 
 

EGLO, to je predovšetkým funkčné osvetlenie s dôrazom na kvalitu spracovania a použitých materiálov. Prim hrajú predovšetkým vysoko kvalitné opálové sklá, oceľ, textil aj drevo. Aby bol estetický dojem čo najlepší, vyrába firma EGLO svetlá rôznych typov v dizajnových radách. Dizajnérske oddelenie firmy EGLO sa neustále snaží pružne reagovať na aktuálne požiadavky zákazníkov a prinášať na trh každoročne inovovanú kolekciu svietidiel s príjemnými cenami.

 

Dizajnové osvetlenie EGLO skvelo doplní váš interiér a prinesie mu potrebnú žiaru. Lustre EGLO sa hodia skôr na vysoké stropy, zatiaľ čo nástenné a stropné svietidlá oceníte so štandardnou výškou stropu. Pokiaľ chcete mať možnosť ovplyvniť smer žiaru, zamerajte sa na EGLO bodovky alebo downlight svietidlá. Doplňte svietidlá vhodnými žiarovkami a vykúzlite tak vo vašom domove neopakovateľnú atmosféru.

 
 

Zapojte sa aj vy do rodiny spokojných zákazníkov osvetlenia EGLO. Vyberte si z našej ponuky to najlepšie osvetlenie EGLO.

Súvisiaci tovar

Copyright © 1990 – 2020 Rent.sk. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i