Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Moderné LED stolné lampy s displejom

Máme pre Vás novinku, moderné lampy s displejom na Váš stôl!

Nové sú na našom sklade inteligentné moderné stolné lampy. LED displej s funkciou času, budíka, kalendára alebo aj teploty. 
 

LED stolná lampa s displejom

Výber lampy netreba určite podceniť. Tieto moderné lampy s nízkou spotrebou elektrickej energie sú vhodným kandidátom predovšetkým pre svoju praktickosť a moderný dizajn. Pri práci  je dôležité správne osvetlenie. Ideálne pro túto príležitosť sú práve spomínané LED stolné lampy.
V našom e-shope môžete nájsť najrôznejšie dizajny týchto lampičiek. LED lampy s displejom, ktorý má funkciu času, budíka, kalendára a teploty. 
Displej disponuje možnosťou úplného vypnutia, čím sa na pracovnom stole eliminuje rušivý element, čo sa hodí predovšetkým pri dôležitej práci. Veľkou výhodou je potom možnosť ovládania dotykom.
  
Môžete si vybrať z niekoľkých farieb, tvarov a typov.
Medzi najobľúbenejšie produkty u zákazníkov patria: 
LED stolná lampa s displejom LED/9W/12V 
                                                 LED/9W/230 V/12V 
                                                 LED/9W/230V 
Mnoho z našich produktov má tiež funkciu stmievania a možnosť voľby z 3 farieb svetla - teplá, neutrálna či studená biela. (LED/9W/230V, , LED/6W/230V, LED/6W/230V...)
 
 
Vylepšite i Vy svoju domácnosť praktickými LED lampami s displejom.
 
 

 

Copyright © 1990 – 2018 Rent.sk