Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás za rovnakú cenu! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 18:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levý banner
Pravý banner
Kategórie

Kvalitné svietidlá svetového dizajnu za slovenské ceny

Dátum: 15.5.2019

Dizajnové osvetlenie je dokonalým riešením napríklad pre tých z vás, čo majú radi elegantné interiéry alebo sa radi zameriavajú na detaily. Predtým bolo závesné svietidlo len obyčajným zdrojom svetla, ale dnes je už považované za estetický doplnok miestnosti. Naša ponuka zahŕňa naozaj široký sortiment dizajnových lustrov aj lámp.

Zaujímavé svietidlá vedia interiér príjemne doplniť aj obzvláštniť. Môžu byť bohato zdobené, v modernom alebo minimalistickom štýle. Či tak alebo onak, stanú sa zaujímavým extravagantným prvkom pútajúcim náležitú pozornosť.

Pokiaľ chcete, aby vaše osvetlenie bolo umeleckým dielom, ste na správnom mieste! Moderné tvary, inovatívne materiály a úžasné svetelné efekty - to sú záruky, ktoré náš e-shop môže ponúknuť.

 

Nájdete tu dizajnové kúsky, ktoré budú perfektne ladiť v obývacej izbe, jedálni alebo v spálni. Jedná sa o lustre ako pre minimalistické, tak pre výrazné avantgardné interiéry, ako sú podkrovia alebo priestranné izby so štýlovým nábytkom.

Či už majú byť inštalované svietidlá dominantou akéhokoľvek interiéru, v každom prípade by mali svojim dizajnom ladiť s okolitým prostredím, tvoriť s vybavením izby harmonický celok a zároveň maximálne plniť svoj účel. Dizajnové lustre sú nielen zaujímavou dekoratívnou výzdobou interiéru, ale predovšetkým zdrojom svetla. Pri plánovaní osvetlenia jedálne vezmite do úvahy nielen vzhľad svietidiel, ale tiež intenzitu a farebnú teplotu vyžarovaného svetla.

 

Rustikálny krištáľ v dizajnovom šate

Krištáľové svietidlá slávia svoj veľký návrat a to ako v klasickej podobe, tak v dizajnovo tvarových variantoch s úspornými svetelnými LED zdrojmi. Príjemné je to, že predtým bol krišťáľový luster doplnkom len palácov a zámkov, dnes si taký luster môže zaobstarať takmer každý. Výhoda krišťáľového lustra je nielen jeho nadčasovosť, ale tiež to, že sa hodí do bytov zariadených starožitným nábytkom, ale tiež do moderných interiérov v minimalistickom štýle.

 

Lampy v jedinečnom dizajne

Dizajnové závesné lampy s prekvapivými tvarmi dávajú každému miestu nádych čerstvosti a jedinečného charakteru. Tvoria punc luxusu a vkusného bývania. Nepodobajú sa ničomu inému, čo je možné v našich končinách vidieť a bežne kúpiť. Sú to dizajnové skvosty z ručne fúkaného a tvarovaného skla. Dizajnové lampy sú určené predovšetkým pre tých, čo chcú pre svoj interiér monumentálne umelecké dielo, ktoré v byte vykúzli atmosféru luxusu a prepychu. Diazjnové lampy sú svojim spôsobom originál, takže kupujúci môže mať istotu, že rovnakú nebude mať široko ďaleko nikto.
 

Aj vaša záhrada si zaslúži dizajn

Záhrada patriaca k domu je takmer samozrejmosťou. Ale fakt, že aj záhradu môžeme doplniť o dizajnové svietidlá už tak bežný nie je. Nebojte sa byť nároční a zvoľte celkom iné svietidlá technického vzhľadu. Záhradné svietidlá sú naviac úsporné, tým pádom výrazne ušetríte na vydanej energii. V záhradnom dizajnovom sortimente neurobíte chybu so značkou Eglo alebo Philips.

 

Sme si vedomý rôznych prianí našich klientov, preto ponúkame rôzne typy osvetlenia. Dizajnové stropné svietidlá, ktoré sú v našej kolekcii, sú ideálne pre veľké miestnosti, zatiaľ čo klasické nočné lampy sú skvelé v spálni. Odporúčame každému, aby sa zaoberal výberom osvetlenia pre svoj domov. Skôr než kvantitu preferujte kvalitu.
  
Keď minimalizmus, tak precízne a nadčasové materiály. Kameň, drevo, sklo, kov, všetko spracované s maximálnym dôrazom na jednoduchosť v detaile. Namiesto okázalej ozdobnosti pravdepodobne zvolíte jeden farebne alebo tvarovo výraznejší, ale kvalitný kúsok, ktorý v čistom interiéri skvelo vynikne a dodá mu švih.
 

Najmodernejšie technológie v spojení s prémiovými materiálmi, ako je sklo, meď, mramor alebo chróm, vytvárajú dokonalý súlad. Vďaka funkčnej flexibilite svietidiel si z našej ponuky vyberie každý. Dizajnové stropné aj nástenné svietidlá, stojacie lampy, úsporné LED panely alebo závesné svietidlá dokonalo zapadnú do interiéru a svojim dizajnom a pokročilou technológiou splnia očakávanie aj náročných klientov.

 
 

Súvisiaci tovar

Copyright © 1990 – 2020 Rent.sk. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i