Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Kvalitné kúpeľňové osvetlenie je základ

Dátum: 15.4.2014

Kvalitné kúpeľňové osvetlenie vám zaistí, že sa v kúpeľni budete cítiť dobre a nalíčiť sa, či starostlivo oholiť, bude hračka.

Kvalitné kúpeľňové osvetlenie vám zaistí, že sa v kúpeľni budete cítiť dobre a nalíčiť sa, či starostlivo oholiť, bude hračka.

Pretože je rozdiel, či vyberáte svietidlo nad zrkadlo či centrálne osvetlenie, ponúkame rôzne typy kúpeľňových svetiel tak, aby ste si mohli vybrať presne to svietidlo, ktoré bude spĺňať všetky vaše požiadavky.
 
Kúpeľňa sa najčastejšie osvetľuje stropnými kúpeľňovými svietidlami, ktoré tvoria centrálne osvetlenie. Kúpeľňové stropné svietidlá samozrejme nemajú len jeden jediný typ či tvar. Sú tu kúpelňové stropné svietidlá ako guľaté,  tak ako aj štvorcového tvaru.
 
Ďalej si môžete do vašej kúpeľne zaobstarať niektoré z kúpeľňových nástenných svietidiel. Úžasne dotvárajú centrálne svietidlo, a ak ich použijete samostatne, vytvoria intímnu atmosféru, ktorú si nehom horúceho kúpeľa náležite užijete. Takto osvetlené zrkadlá je nutné nepodceňovať. Pretože práve kvôli nedostatočnému osvetleniu vznikajú mapy od make-upu a zle oholené tváre.
 
Kúpelňové stropné aj nástenné svietidlá majú samozrejme vysoké IP krytie, ktoré zaistí, že ani pri styku s vodou nedôjde ku skratu alebo poškodeniu kúpeľňového svietidla, naopak aj v tomto prípade sú plne funkčné.

 

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk