Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Kúpeľňové zrkadlá s osvetlením

Dátum: 12.4.2016

Kúpeľňové zrkadlá s osvetlením sú praktické, pretože je v nich dobre vidieť každý detail. Podľa čoho sa pri výbere riadiť?

Tiež používate zrkadlo každý deň? Ak áno, všetci chceme vyzerať krásne a bez zrkadiel by to dosť dobre nešlo. Aby nám ale zrkadlo vôbec k niečomu bolo, musí byť dobre osvetlené. Kúpeľňové zrkadlá s osvetlením sú praktické, pretože je v nich skvele vidieť každý detail.

Svetlo je dobré zladiť s designom kúpeľne

Zrkadlá sa obvykle nepredávajú so zabudovaným osvetlením, takže si môžete v našej ponuke osvetlenie kúpeľňových zrkadiel vybrať také svietidlo, ktoré sa bude k interiéru vašej kúpeľne dokonale hodiť a nemusíte sa nijak obmedzovať. Svetlá do kúpeľne nad zrkadlo môžete osadiť ako klasickými žiarovkami, tak samozrejme aj modernými úspornými LED žiarovkami. Aké výhody vo vzťahu ku kúpeľňovým zrkadlám s osvetlením tieto druhy žiaroviek majú? 

Bežné žiarovky všeobecne poskytujú príjemné svetlo, ktoré je na rozdiel od žiariviek stabilné a vyhovuje ľudskému oku. Nevýhodou štandardných žiaroviek je však vyššia spotreba a relatívne krátke životnosť. Plusom je naopak nízka obstarávacie cena, vďaka čomu si stále mnoho zákazníkov obstaráva kúpeľňové zrkadlá s osvetlením tohoto typu. 


kúpeľnové zrkadlá s osvetlením vyzerajú skvelo a naviac sú praktické

LED osvetlenie zrkadla

Kúpeľňové zrkadlá s LED osvetlením si zaobstarávajú tí, pre ktorých je dôležitá úspora z dlhodobého hľadiska a nevadí im o niečo vyššia počiatočná cena. LED žiarovky v osvetlení zrkadlá majú okrem nižšej spotreby oproti klasickým vláknovým žiarovkám omnoho dlhšiu dobu životnosti a tiež vydržia viac cyklov zapnutia a vypnutia. S ohľadom na to, že sa kúpeľňové osvetlenie nad zrkadlo zapína pomerne často na krátku dobu, sú práve diódy ideálnou voľbou do kúpeľne. 

Vaše svetlo do kúpeľne nad zrkadlo bude vyzerať skvelo a súčasne ho budete môcť naplno prakticky využiť. Pozrite sa nižšie v boxe, ktoré svietidlá nad zrkadlo sa najviac predávajú. 

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk