Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Inšpirácia na osvetlenie nad jedálenský stôl

Dátum: 2.12.2015

Zariaďujete kuchyňu a rozmýšľate nad vhodným osvetlením nad jedálenský stôl? Inšpirujte sa našimi fotografiami.

Zariaďujete kuchyňu a rozmýšľate nad vhodným osvetlením nad jedálenský stôl? Inšpirujte sa našimi fotografiami. Vyberiete si nech už potrebujete luster na lanku, sťahovací alebo na reťazi. Sortiment zahŕňa viac ako 250 modelov. 

Luster pre stolovanie v dvoch aj širokej rodiny

Pekné, aby bolo ozdobou interiéru. Praktické, aby sa dobre udržovalo. Akurát tak veľké, aby dostatočne osvietilo plochu stolu a pritom neoslňovalo. To sú jedny z najdôležitejších požiadaviek, ktoré si pri výbere kuchynského osvetlenia nad jedálenský stôl ľudia kladú. Je jasné, že inak bude vyzerať luster nad dlhý oválny jedálenský stôl, pri ktorom sa stretáva rozvetvená rodina a inak svietidlo slúžiace pre stolovanie v dvojici. V prvom prípade odporúčame luster s viac svetlami vedľa seba, v druhom postačí malá závesná lampa, alebo ak je stôl prirazený ku stene, aj nástenné svietidlo. 

Vybrali sme pre Vás niekoľko fotografií, ktoré by Vás pri výbere mohli inšpirovať a pomôcť, ktorý typ by pre Vašu kuchyňu bol najvhodnejší. Nižšie zobrazené lustre si v našom e-shope môžete priamo zakúpiť. Ich detailný popis nájdete dole v boxe. 


Osvetlenie nad kuchynský stôl LobbyLuster nad jedálenský stôl Brenda

Kuchynské osvetlenie nad jedálenský stôl Luster nad jedálenský stôl Brown Sugar

Luster do kuchyne nad jedálenský stôl SmartiesSvetlo nad jedálenský stôl Contura

Luster nad stôl do kuchyne FedraOsvetlenie nad jedálenský stôl Tempio

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk