Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 18:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levý banner
Pravý banner
Kategórie

Immax NEO – to je inteligentný bezdrôtový systém osvetlenia

Unikátna koncepcia bezdrôtového ovládania celej siete domácich svetelných zdrojov a ovládacích prvkov Immax NEO spája výhody úsporných a spoľahlivých osvetlovacích LED technológií s najmodernejšími riadiacimi systémami.

Immax NEO využíva osvedčený systém ZigBee. ZigBee je open-source sieť, ktorá umožňuje vzájomnú komunikáciu medzi väčším množstvom inteligentných zariadení zdieľajúcich rovnaký komunikačný priestor. Výhodou ZigBee je jeho otvorenosť a tým aj dostupnosť pre ďalšie produkty a zariadenia.

 

ZigBee prepája jednotlivé prístroje v inteligentnej domácnosti. V rámci šifrovanej komunikácie dokáže prepojiť zariadenia rôznych výrobcov pri zachovaní ich vzájomnej kompatibility a pohodlného ovládania.

 

Inteligentná domácnosť Immax NEO

Základom celého systému je inteligentná centrála Immax NEO. Tá umožňuje komunikáciu medzi vašim telefónom, tabletom alebo diaľkovým ovládačom Immax NEO s každou jednotlivou žiarovkou, skupinami žiaroviek alebo všetkými žiarovkami spolu. K jednej centrále je možné pripojiť napríklad až sto inteligentných žiaroviek alebo inteligentných ovládacích prvkov. A nielen to. Centrálu je možné pripojiť k internetu prostredníctvom vašej domácej Wi-Fi siete a následne je možné osvetlenie domova ovládať na diaľku z ľubovoľného miesta na svete.

Systém inteligentného riadenia osvetlenia a zabezpečenia Immax NEO je univerzálnym SMART riešením pripraveným na budúcnosť aj s ním spojeným rozširovaním inteligentnej domácnosti. 

 

Bezpečnosť s Immax NEO

Jedným klikom nastavíte zamknutie dverí, nastavíte alarm, poprípade zatiahnete žalúzie. Základná sada Immax NEO SMART SECURITY KIT obsahuje jeden pohybový senzor, dve magnetické čidlá na okná a dvere, kódovaciu klávesnicu a Immax NEO SMART kľúčenku.

Samozrejmosťou je prítomnosť centrály celého systému NEO SMART BRIDGE + ALARM, ktorý všetky senzory prepája, riadi a umožňuje ľubovoľné rozširovanie systému, rovnako ako spojenie s aplikáciou v telefóne pre kontrolu a ovládanie na diaľku.

 

Aké sú svietidlá Immax NEO

Efektné, užitočné, dizajnové aj praktické. Stačí si len vybrať. S NEO SMART BRIDGE máte zabezpečené všetky funkcie možnosti svietenia. Ráno osvetlenie biele pre ľahké vstávanie, večer naopak tlmené a teplé pre kľudnú prípravu k spánku.

 

A čo viac?

Žiadajte si napríklad Immax NEO LED pásiky, stolné lampy, ale aj stropné panely. Len pamätajte, pokiaľ užívate Immax NEO bez SMART BRIDGE, máte k dispozícii obmedzené funkcie. Stmievanie, zmena farby, ale aj zmeny režimov vám budú neprístupné. Len so SMART BRIDGE + ALARM máte otvorené dvere k rozšíreným možnostiam aj k ďalším funkciam kontrolovaných prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Copyright © 1990 – 2020 Rent.sk. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i