Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Dizajnové lustre, ktoré podčiarknu váš interiér

Svetlo by nemalo plniť len úlohu osvetľovaciu, ale tiež by malo byť ozdobou interiéru. Nechajte sa inšpirovať ponukou svietidiel, z ktorých, pre ich vizuálnu výraznosť, nebudete môcť spustiť oči.

Dizajnové lustre ako skvost vo vašom byte

Preč sú doby, kedy sa stropné lustre vyrábali len v podobe nudnej sklenenej gule a boli vo všetkých domácnostiach rovnaké. V súčasnej dobe je luster dôležitým bytovým doplnkom, ktorý môže do vášho obydlia vniesť šmrnc. Dobre zvolený dizajnový luster sa stane kľúčovou ozdobou izby, ktorá pritiahne pozornosť vašich hostí. Firma Globo, známa svojou prvotriednou rakúskou kvalitou, teraz prichádza s pestrou paletou originálnych svietidiel.
 
Najnovším trendom sú kvetinové motívy. Moderné závesné svetlá sú vyhotovené do podoby kvetov, ktoré vyzerajú takmer ako živé a ktoré si vďaka ich romantickému vzhľadu okamžite zamilujete. Hitom sú tiež stropné svietidlá so závesnými ozdobami. Najčastejšie sa stretnete s ozdobnými blyšťavými kryštálmi či geometrickými tvarmi rôznych farieb. Tento typ svietidla dá obytnému priestoru nádych nespútanosti.
 
Moderné sú tiež lustre v tvare najrôznejších sklenených gúľ, poskladaných do asymetrického tvaru. Čo sa týka materiálu, väčšina produktov obsahuje kombináciu plastu a strieborného kovu. Vďaka použitiu plastu sú ozdobné prvky jednotlivých produktov vyvedené do najmenších detailov.
 

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk