Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás za rovnakú cenu! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 18:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levý banner
Pravý banner
Kategórie

Dekoratívne osvetlenie aj svietiace dekorácie

So skracujúcim sa dňom vykúzlime tú najlepšiu atmosféru pomocou dekoratívnych svietidiel. Lucerny a svetielka sú na jeseň úplná nutnosť!

Vonkajšie kvetenstvo sa pomaly začína ukladať k spánku, stromy odkladajú posledné slnečné lúče do svojich plodov a deň sa čím ďalej rýchlejšie preklápa do tmavých večerov. Nastáva čas si začať spestrovať svoje okolie a tešiť sa z malých potešení v podobe svetielok a plamienkov.

Vhod určite prídu solárne vonkajšie svetielka, ktoré cez deň zachytia energiu pre večerné svietenie. A ich svietenie vynikne v tento čas ešte viac ako v lete, keď boli užitočné skôr až neskoro v noci pri veľkej tme. Ich výhodou je prakticky bezúdržbová a lacná prevádzka, nepotrebujú žiadny prívod elektriny, takže aj toto osvetlenie môže byť ekonomickou aj ekologickou voľbou

Dekoratívne osvetlenie – je z čoho vyberať

K dispozícii je dekoratívne osvetlenie nástenné aj stropné. Ďalej tiež stĺpikové aj stojacie svietidlá v rôznych tvaroch a s rôznymi materiálmi. Je možné si teda zvoliť ideálne osvetlenie podľa štýlu domu alebo záhrady. Mnoho svietidiel v modernom prevedení, ale aj v tradičných a klasických tvaroch sú vybavené pohybovým senzorom.

 

Svietiace dekorácie naozaj pre každého

Detské nástenné svietidlá aj lampičky v podobe zvieratiek alebo rozprávkových bytostí dekorujú izbičky a vytvárajú príjemnú atmosféru. Svetielka nad detskou postieľkou bývajú súčasťou detskej výzdoby. Rovnako ako VINTAGE žiarovky umiestnené v lampách, v zákutiach miestností s ušiakom, dekorujú a zútulňujú oddychové zóny bytu.

 

V neposlednom rade sa dekoračné svietidlá upevňujú tiež na schody, kde neoslňujú, doplňujú interiér chodby a naviac sú bezpečnostným prvkom pre svojich užívateľov.

Reťaze a girlandy na celý rok

Jedná sa o najpredávanejší sortiment hlavne v predvianočnom obdobíReťaze do interiéru ale slúžia celý rok. V lete zdobia balkóny, na jeseň sú vhodné do vencov a sušených výzdob, a keď je vonku sychravo, býva svetelná dekoračná reťaz v byte zdrojom inšpiratívneho a príjemného pozitívna.

 

Záleží len na vás, či uprednostníte interiérové reťaze, girlandy alebo dekoratívne lucerny, či si vyberiete svetelnú dekoráciu so zapojením do zásuvky alebo na batérie. Dôležité je, aby vybraná svetelná dekorácia prinášala radosť, potešenie a aj úžitok. Už len osvetlené zádverie prináša kľud a bezpečie pri príchode domov.

 

Na našom e-shope teraz nájdete veľké množstvo dekoratívneho osvetlenia za veľmi zaujímavé ceny. Stačí si len vybrať!

Súvisiaci tovar

Copyright © 1990 – 2020 Rent.sk. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i