Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Akú lampičku vybrať do spálne?

Dátum: 20.10.2015

Stolné alebo nástenné? Textilné, sklenené alebo kovové? Ako je vidieť variant lampičiek do spálne je celá rada. Poradíme pár nápadov.

Stolné alebo nástenné? Textilné, sklenené alebo kovové? Ako je vidieť variant lampičiek do spálne je celá rada. Poradíme pár nápadov a tiež prinášame v boxe pod článkom výber najžiadanejších svietidiel. 

Lampička nesmie oslňovať

Vo väčšine spální majú ľudia nočný stolík, takže keď príde reč na vhodné osvetlenie k posteli, dobrým riešením býva stolná lampa. Dnes sú na výber najrôznejšie tvary, veľkosti, farby a materiály. Kvôli jednoduchšiemu upratovaniu (utieranie prachu) sú vhodnejšie tienidlá z kovu alebo skla, ale ta z textilu zas pôsobí luxusnejšie. Dajte si pozor, akú žiarovky do lampičky namontujete. Pokiaľ bude z tienidla príliš vyčahovať, bude vás oslňovať. 
 

Lampička do spálne Nástenné svietidlo Santander vhodné do spálne na posteľ alebo do obývacej miestnosti

Nástenné svietidlo nezaberie miesto 

Pýtate sa, čo robiť keď nočný stolík nemáte alebo skrátka nechcete jeho plochu zabrať stolnou lampou? K dispozícii sú malé nástenné svietidlá. Odporúčame s nimi počítať už pri plánovaní elektroinštalácie, aby ste potom nemuseli znovu sekať do steny. Nástenné lampičky sú rovnaké ako tie stolné tiež v rôznych designoch a materiálových prevedeniach.

Nech už dáte prednosť prvej alebo druhej variante, je výhodné, keď má osvetlenie kĺbové rameno, vďaka ktorému môžete ľahko meniť smer a intenzitu svetla. A pretože je spálňa miestom pre relaxáciu, odporúčame vyberať svietidlá so stmievačom. Veľmi pekné sú napríklad dotykové stolné lampy z kolekcie Solo (viď. obrázok nižšie). 
 

Dotyková stolná lampa z kolekcie SoloNástenná lampička do spálne z kolekcie Falko

Stolná lampa do spálne z kolekcie JamelaNástenná lampička do spálne

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk