Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Aké vybrať svietidlá k osvetleniu schodov?

Dátum: 4.11.2015

Aj schodisko môže byť ozdobou interiéru. Rozšírili sme ponuku Svietidiel vhodných k osvetleniu schodov. Veľmi efektívne sú aj LED pásy.

Aj schodisko môže byť ozdobou interiéru. Rozšírili sme ponuku Svietidiel vhodných k osvetleniu schodov. Veľmi efektívne sú aj LED pásy. 

Osvetlenie pre bezpečnosť a efektivitu

Zoznam svietidiel, ktoré sú ideálne k osvetleniu schodov, nájdete pod týmto článkom. Na výber sú rôzne tvary, veľkosti, výkony (svietivosti) aj povrchové úpravy. Svetlá môžu byť zabudované do steny alebo priamo do schodov. V prípade prvej varianty - nástenné - medzi naše novinky patria LED svietidlá Cristal. Druhým typom sú LED svetlá Steps, ktoré je možné namontovať priamo na podstupnice. Obidve prevedenia sú vyrobené z tvrdeného umelohmotného skla a hliníka, a vďaka použitia LED diód spotrebujú malé množstvo elektriny. Upozorňujeme však, že napájanie je na 12 V, takže je potrebné zakúpiť transformátor.

Schody vo farebnom

Pokiaľ ste priaznivcom farebného osvetlenia, môžete tiež využiť LED diódové pásy. Tie sú zo spodnej časti opatrené samolepiacou vrstvou, takže idú jednoducho nalepiť pod hranu schodov. Pozor, ale, že u niektorých typov je potrebné dokúpiť transformátor. Drahšie varianty LED pásov sú aj vodotesné a majú k dispozícii diaľkové ovládanie. 

LED Osvetlenie schodovOsvetlenie schodov a schodiska Glenn

Copyright © 1990 – 2018 Rent.sk