0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-18 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

1. MÁJ - sviatok práce

Tatiana

Bol neskorý večer - prvý máj - večerný máj - bol lásky čas. Hrdličkin zval k láske hlas, kde borový zaváňal háj.

Máj je lásky čas, rovnako ako sviatočným dňom práce

Pre mnohých z nás je dňom voľna, sviatkom, kedy sa bozkávame pod rozkvitnutou čerešňou a pre všetkých oslavou práce. Je oslavou toho, čo sme dokázali, sviatkom výsledkov práce, ktoré prinášajú ďalším úľavu a uľahčujú život. Oslávme tak výsledky práce spoločností EgloPaulmann, Osram alebo Philips!
 
  

Ako? Napríklad nákupom ich svietidiel a zdrojov svetla

Inováciu interiérových svietidiel môžete robiť celý rok, tak prečo nie práve v máji? Vyberte si z množstva kúpeľňových svetiel EGLO, ktoré si teraz zaobstaráte za ceny, ktoré sa nebudú opakovať. Využite práve prebiehajúce zľavy pre nákupy stále odkladaného osvetlenia do šatňových skríň, osvetlite svoje interiérové schodiská svietidlami známych výrobcov.
 
 
 

1. Máj je pravý čas 

Pravý čas na osvetlenie pergol, altánkov aj balkónov, kde trávite čím ďalej viac času. Výrazné zľavy sa týkajú aj tohto sortimentu. Dekoračné gule s vlastnými zdrojmi vytvoria romantické prítmie za cenu, ktorá nijak nezasiahne rozpočet. Solárne svietidlá v záhradných pergolách vyčaria neopakovateľnú atmosféru. Lucerny a solárne lampy SOLAR, vhodne poslúžia nielen do záhrady, ale tiež pri čarodejniciach posledný deň v apríli.
 
 

Stále to nie je to pravé?

A čo tak napríklad žiarovky a zdroje svetla za "hubičku"?  Alebo naopak krišťáľové svietidlá a Tiffany lustre, ktoré dnes patria medzi skvosty a investície, ktoré je možné medzigeneračne predávať. Určite si každý z nás dokáže vybrať svietidlo, ktoré poteší pri prvomájovej oslave sviatku práce.
 
Tak prajeme peknú májovú oslavu, či už si ju pojmete akokoľvek.
 
 

Autor článku:

Tatiana
Tatiana Články, Diskuze, Objednávky / reklamace, Překladači

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber