Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Solárne svietidlá ideálne na chatu a stanovanie

Vyrazte spoznávať krásy prírody a posvieťte si pritom naším solárným viacúčelovým lampášom.

Solárne svietidlá ideálne na chatu a stanovanie

Radi by sme Vám predstavili LED solárny lampáš LIFE LIGHT HOME svojím prevedením ideálny pre použitie na chatách, v karavanoch alebo pri kempovaní v stane. Vďaka solárnym panelom, ktoré obsahuje, je napájaný slnečnou energiou. Nemusíte sa teda báť, že zostanete bez osvetlenia, aj keď zamierite na dovolenku do neprebádaných kútov prírody. Solárne svietidlá sú tiež vysoko ekologické, pretože spotrebúvajú len prírodné obnoviteľné zdroje.

Plne nabitý lampáš vydrží svietiť až 20hod a jeho svetlo je až 10-krát jasnejšie ako u bežných petrolejových lámp. Môžete si zvoliť z troch úrovní jasu, nebudete teda rušiť ostrým svetlom susedných kempistov.

Pokiaľ si dovolenku neviete predstaviť bez svojho mobilného telefónu, tabletu či MP3 prehrávača, milo Vás poteší dobíjací akumulátor s vypínačom a USB konektorom, ktorý je súčasťou lampáša. Vybitá batéria Vás už nikdy neprekvapí!

Solárne lampáše vyrába celosvetovo známa značka Philips, ktorá sa produkciou osvetlenia zaoberá už takmer 150rokov. Kupujete teda rokmi preverenú kvalitu.
 
 

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk