Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Osvetlenie vonkajšieho bazéna

Bazén je a zostáva snom mnhých majiteľov domov. Pretože súkromný bazén ponúka dotyk luxusu a vyzerá ešte štýlovejšie, pokiaľ je osvetlený v krásnych farbách. Nové techniky, ako úsporné osvetlenie bazéna s LED svetlami, ponoria vodu so skutočného mora farieb.

Osvetlenie bazéna však nielen vypadá dobre, ale tiež robí váš bazén vhodným pre večerné aktivity.
Vlastný bazén sa tak stane veľmi zvláštnym miestom s výnimočnou atmosférou.

 

Pri bazéne je nutné dbať na bezpečnosť a dostatočné osvetlenie. Je dôležité, aby osvetlenie neoslňovalo a zároveň dobre osvetlilo bazén aj plochu okolo. Pokiaľ osvetlujeme priamo bazén, je nutné vidieť ako pod vodou, tak aj nad vodou. Preto je ideálne osvetliť okraj bazéna, ale aj jeho dno.

 
 

Klasikou sú jednoduché biele svetielka, cenovo dostupné a zároveň zaisťujú optimálne osvetlenie. Svetlá sú uzavreté vo vodotesnom kryte/kábli, ktorý je vložený do steny bazéna.

     

Obľúbeným typom sú LED svetielka, ktoré ponúkajú kvalitné osvetlenie a zároveň úsporu energie. LED osvetlenie môže byť jedno aj viac farebné, s možnosťou premeny farebného schéma.

 
  

Bezpečnosť predovšetkým: venujte pozornosť kvalite pri nákupe.

Osvetlenie podtrhujce wellness náladu bazéna v modrej alebo červenej je vrcholom akéhokoľvek vonkajšieho komplexu.  Bazénové osvetlenie s bielym svetlom vytvorí Váš osobný malý wellness raj.

 
 

Tieto kritéria musia spĺňať osvetlenie bazéna:

               vodeodolné (napr. stupeň krytia IP68)

          vzduchotesné
 
          odolné proti chlórovým parám

Všetky svetlá k bazénu zoženiete aj u nás za veľmi priaznivé ceny, stačí sa len pozrieť.

 

 

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk