Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Nočná lampička zaistí deťom pokojné snívanie

Dátum: 22.4.2016

Rozsvietená nočná lampička zaistí deťom pokojný spánok a sladké sny. Pri dobrom výbere poslúži aj ako skvelý designový doplnok interiéru.

Rozsvietená nočná lampička zaistí deťom pokojný spánok a sladké sny. Pri dobrom výbere poslúži aj ako skvelý designový doplnok interiéru. Správne zvolená detská lampa s pekným motívom bude deti tešiť aj cez deň.

Nočná lampička ako krásny doplnok detskej izby

Nočná lampička sa deťom necháva rozsvietená preto, aby ich nestrašila tma. K navodeniu príjemnej atmosféry prispeje aj pekný design lampy, hlavne pokiaľ bude mať rozprávkové motívy. Okrem nočných lampičiek s krtečkom alebo princeznou sú obľúbené aj modely s Bartom Simpsonom. Pekne tiež vyzerajú malé stolné svietidlá so srdiečkami, s lienkou, žabiakom alebo s komickou dvojkou Patom a Matom. 

Úspora s LED technológiou

Roztomilá nočná lampička sa postará o to, aby deti dobre spali. Okrem toho naviac môže byť stolná lampa veľmi úsporná. Nočná lampička s LED žiarovkou má nízku spotrebu. Ako príklad je možné zmieniť, že svetlo s LED diódou s príkonom 1W pri nepretržitom svietení spotrebuje elektrickú energiu v cene len asi 0,20 EUR. Pokiaľ teda bude zapnuté len v noci, vyjde jeho prevádzka na menej ako 0,10 EUR mesačne. Okrem detských lampičiek by vás mohli v našom e-shope zaujímať aj detské lustre, stropné a nástenné svietidlá. 

Mnoho rôznych tvarov a typov

Lampičky sú pre deti dostupné v rôznych typoch. Najrozšírenejšie sú tie na nočný stolík. Stále viac populárne sú ale aj detské lampičky s klipom, ktoré je možné ľahko umiestniť prakticky kamkoľvek. Svietidlo sa pricvakne ku stolu alebo na dosku detskej postele - nočná lampička sa neprevrhne, aj keď sa s ňou dieťa bude hrať. Nástenná lampička sa zas dá prichytiť vysoko na stenu do výšky, takže bude zaručené, že s osvetlením nebude dieťa manipulovať. Pokiaľ Vám ide o ľahkú inštaláciu, môžete si zaobstarať detské nočné svetlo do zásuvky. 

 
detská nočná lampička s čmeliakom
 
Nižšie sa môžete pozrieť na niektoré z najobľúbenejších detských nočných lampičiek v našej ponuke. Pokiaľ hovoríme o nočných lampičkách, máme väčšinou na mysli svetla pre deti. Pokiaľ by ste radi videli našu ponuku lampového osvetlenia do obývacej izby, pracovne alebo do spálne, navštívte prosím produktovú kategóriu stolných a stojacích lámp

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk