Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Nástenné svietidlá – to pravé osvetlenie na stenu! - Reality

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Nástenné svietidlá – elegantné osvetlenie na stenu


Svetlá na stenu predstavujú nielen nevyhnutný doplnok pre bežný život, ale svojim vzhľadom tiež výrazne ovplyvňujú kvalitu a štýl samotného bývania. Preto sme si pre vás vyhradili samostatnú ponuku zameranú na interiérové nástenné svietidlá. V ktorej, nájdete nástenné osvetlenie rozdelené podľa možnosti použitia vzťahujúceho sa ku určitej izbe. Konkrétne máme v ponuke podkategóriu pre detské nástenné svetlo (s motívmi obľúbených kreslených postavičiek vašich najmenších), nástenné svietidlá do kúpeľne (s pohybovým senzorom).


Následne máme podkategórie rozdelené typovo, avšak to, kde ich umiestnite je iba na vás. Že je výber svetla na stenu ozaj široký, dokazuje aj možnosť zvolenia rôznych materiálov, ktoré určujú celkový dojem výrobku. V nástennej forme sú k dispozícii vintage nástenné svietidlá (poskytujú nádych minulosti v štýlovom prevedení), nástenné svietidlá rustikálne, nástenné LED svietidlá (šetrné a dlhá životnosť), moderne nástenné svietidlá (dizajny, ktoré upútajú pozornosť vás aj vašich drahých hostí), ako aj kategória, v ktorej nájdete rôzne variácie pre drevené nástenné svietidlo, ktoré je jednoduché kombinovať s nábytkom. Pri niektorých typoch osvetlenia na stenu sa snúbi retro s moderným štýlom, veď zaujímavý vzhľad bývania býva často zmesou rôznych dizajnov. Okrem materiálov sú k dispozícii aj rôzne farby, ktoré svetlo na stenu môže mať - preferujete nástenné svietidlo v čiernej, bielej alebo napríklad červenej farbe? Nič nie je nemožné.


Nástenné svietidlo taktiež slúži na zvýraznenie istého aspektu vášho domáceho interiéru. Umiestnite obľúbený obraz, maľbu, sochu pod záber nástenného svetla a pozornosť máte zaručenú.


Sú svetlá na stenu len do interiéru?


Pokiaľ by sa vám páčili svietidlá na stenu a aj okolo domu, samozrejme je to možné. Tento typ svetiel sa vyrába taktiež v mnohých variantoch do exteriéru – v našom e-shope je široká ponuka aj vonkajšieho osvetlenia na stenu, ktoré môžete zladiť práve s tým interiérovým.

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i