Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás za rovnakú cenu! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 18:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levý banner
Pravý banner
Kategórie

Prečo nakupovať u nás?


 

 
 

Nástenné bodové svietidlá

  • Farba
  • Materiál
  • Pätica
  • Počet žiaroviek
  • Max. príkon zdroja
  • Stupeň krytia (IP)
  • Funkcie
  • Výrobca
  • Dostupnosť

Farba

Ostatné značky
béžová (5)
biela (73)
bronzová (1)
červená (1)
čierna (46)
číra (4)
hnedá (23)
krémová (3)
medená (1)
modrá (1)
mosadz (3)
patina (3)
ružová (1)
sivá (17)
zelená (1)
zlatá (12)
Farba značí to, akú bude mať daný produkt farbu. Pokiaľ zvolíte „zlatá“, zobrazia sa len produkty, ktoré sú zlaté alebo zlatú farbu obsahujú.

Materiál

Ostatné značky
betón (1)
drevo (18)
kov (197)
papier (2)
plast (23)
sadra (3)
sklo (27)
textil (8)
Materiál značí to, z akého materiálu bude daný produkt vyrobený. Pokiaľ chcete vybrať sklenené produkty, zaškrtnite políčko „sklo“.

Pätica

Ostatné značky
E14 (47)
E27 (26)
G9 (8)
GU10 (70)
Týmto filtrom si môžete vybrať produkt s Vami požadovanou päticou. Každé svietidlo je vybavené určitou objímkou a k tej je potrebné vybrať žiarovku so správnou päticou. Pokiaľ neviete akú päticu potrebujete, možno Vám poradí práve tento článok.

Počet žiaroviek

Vyberte si svietidlo s jasným počtom žiaroviek. Radi by ste viacramenný luster? Alebo radšej lampičku s jednou žiarovkou? To všetko môžete zvoliť pomocou posuvníka.

Max. príkon zdroja

Potrebujete naozaj výkonné svietidlo? Pomocou filtra Maximálny príkon si môžete zvoliť presne tú správnu možnosť. Uvedené hodnoty sú uvedené v jednotkách wattov (W).

Stupeň krytia (IP)

Ostatné značky
IP20 (191)
IP40 (1)
IP44 (6)
IP54 (3)
IP65 (2)
Stupeň krytia (IP) udáva odolnosť elektrických zariadení proti vniknutiu cudzieho telesa a vniknutiu kvapalín, predovšetkým vody. Vyjadruje sa v tzv. IP kódu, ktorý je tvorený znakmi „IP“ nasledovanými dvoma číslicami. Prvá číslica udáva ochranu pred nebezpečným dotykom a před vniknutím cudzích predmetov, druhá číslica označuje stupeň krytia pred vniknutím vody. Viac informácii o IP krytí nájdete v tomto článku.

Funkcie

Ostatné značky
Vo výbere Funkcie si volíte rozšírené vlastnosti svietidla. Pokiaľ zvolíte položku „LED technológie" potom sa Vám vyfiltrujú produkty, ktoré obsahujú LED technológiu.

Výrobca

Odporúčame
Eglo (19)
Globo (19)
Philips (16)
Prezent (1)
Ostatné značky
Azzardo (4)
BRILAGI (4)
Brilliant (1)
Briloner (5)
DeMarkt (2)
IBV (1)
Lucide (2)
Markslöjd (10)
Maytoni (1)
MW-LIGHT (2)
Paulmann (7)
Rabalux (25)
Redo (1)
Trio (5)
Wofi (3)
Vyberte si značku podľa Vášho výberu. Pár sme Vám ich odporučili podľa nášho naskladnenia a skúseností. Ďalšie kvalitné značky nájdete hneď pod nimi.

Nástenné bodovky 

Bodovky v byte sa stávajú stále viac neoddeliteľnou súčasťou bytového osvetlenia, predovšetkým v chodbách, kúpelniach i kuchyniach. Relatívne malé svetelné zdroje, častokrát zapustené v stropoch alebo pod kuchynskými linkami, disponujú pomerne vysokým výkonom, ktorý dokáže plnohodnotne osvetliť kuchynskú pracovnú dosku pre vašu prácu, rovnako ako vytvoriť príjemnú atmosféru pri odpočinku v kresle obývacej izby. Ideálne osvetlenie do kuchyne sú led bodovky. S malým príkonom a bezpečným led svetlom kvalitne osvetlia pracovnú dosku kuchynskej linky, na ktorej môžete pracovať potrebný čas, bez toho, aby ste spotrebovali príliš veľa energie. Led bodovky so stmievaním naopak poskytnú vhodné osvetlenie do odpočinkových zón, kam ich je možné nasmerovať a stlmiť, alebo rozžiariť toľko svetla, koľko práve potrebujete.
 
 
Bodové svetlá zapustené do podhľadu môžu byť nenápadným a nerušivým prvkom dizajnu miestnosti, ale vďaka rampovému posadeniu sa môžu naopak stať dominantou miestnosti. Jednoducho vždy tak ako potrebujete.
 
 
Predávajú sa samostatne či v sadách po viac kusov v neutrálnej bielej, chróme i farebnom prevedení. Rovnako tak bodovky môžu byť miniatúrnym svietiacim bodom alebo väčším centrálnym osvetlením miestnosti. 
Vďaka tejto variabilite je možné bodovky využívať naozaj v každej miestnosti bytu.
 
 
Ale pozor, na vodeodolnosť pre kúpeľňové využitie, kde by hodnota IP mala byť 44 a vyššie. U bodového osvetlenia s nižšími hodnotami IP preto voľte radšej suchšie umiestnenie bez veľkej vzdušnej vlhkosti. 
 

Copyright © 1990 – 2020 Rent.sk. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i