Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 18:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levý banner
Pravý banner
Kategórie

Prečo nakupovať u nás?


 

 
 

Nástenné svetlá a osvetlenie

Banner kategorie DOPRAVA
  • Farba
  • Materiál
  • Pätica
  • Počet žiaroviek
  • Max. príkon zdroja
  • Stupeň krytia (IP)
  • Funkcie
  • Výrobca
  • Dostupnosť

Farba

Ostatné značky
Farba značí to, akú bude mať daný produkt farbu. Pokiaľ zvolíte „zlatá“, zobrazia sa len produkty, ktoré sú zlaté alebo zlatú farbu obsahujú.

Materiál

Ostatné značky
betón (7)
drevo (257)
keramika (29)
kov (3987)
krištáľ (72)
papier (1)
plast (1364)
sadra (35)
sklo (1502)
textil (270)
živice (2)
Materiál značí to, z akého materiálu bude daný produkt vyrobený. Pokiaľ chcete vybrať sklenené produkty, zaškrtnite políčko „sklo“.

Pätica

Ostatné značky
Týmto filtrom si môžete vybrať produkt s Vami požadovanou päticou. Každé svietidlo je vybavené určitou objímkou a k tej je potrebné vybrať žiarovku so správnou päticou. Pokiaľ neviete akú päticu potrebujete, možno Vám poradí práve tento článok.

Počet žiaroviek

Vyberte si svietidlo s jasným počtom žiaroviek. Radi by ste viacramenný luster? Alebo radšej lampičku s jednou žiarovkou? To všetko môžete zvoliť pomocou posuvníka.

Max. príkon zdroja

Potrebujete naozaj výkonné svietidlo? Pomocou filtra Maximálny príkon si môžete zvoliť presne tú správnu možnosť. Uvedené hodnoty sú uvedené v jednotkách wattov (W).

Stupeň krytia (IP)

Ostatné značky
Stupeň krytia (IP) udáva odolnosť elektrických zariadení proti vniknutiu cudzieho telesa a vniknutiu kvapalín, predovšetkým vody. Vyjadruje sa v tzv. IP kódu, ktorý je tvorený znakmi „IP“ nasledovanými dvoma číslicami. Prvá číslica udáva ochranu pred nebezpečným dotykom a před vniknutím cudzích predmetov, druhá číslica označuje stupeň krytia pred vniknutím vody. Viac informácii o IP krytí nájdete v tomto článku.

Požadovaný obsah nenájdený.

Nástenné svietidlá a lampy

Každá miestnosť potrebuje dostatočné osvetlenie. Doporučuje sa jedno centrálne svietidlo a viac doplnkových. Väčšinou sa ako centrálne osvetlenie volí luster, ale v mnohých prípadoch poslúži lepšie nástenné svietidlo. V naše ponuke nájdete mnoho typov, farieb a tvarov.
 

Nástenné svietidlá do spálne

Nástenné osvetlenie do spálne si žiada diaľkové ovládanie a najlepšie s možnosťou stmievania. Určite tiež oceníte nástenné svietidlá LED alebo nástenné svietidlá s ramenom pre lepšie nasmerovanie svetla. Môžete si tiež zvoliť, či si kúpite radšej svetlo so zapojením na priamo alebo nástenné svietidlá do zásuvky.
 

Nástenné svietidlá do kúpeľne

Kúpeľňa si žiada špecifický výber svietidla. Musíte dať pozor predovšetkým na IP krytie a tiež to, kam svietidlo umiestnite. Čím bližšie k vani, sprchovému kútu alebo umývadlu, tým vyššie IP musí svietidlo mať.
 

Copyright © 1990 – 2020 Rent.sk. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i