Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás za rovnakú cenu! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 18:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levý banner
Pravý banner
Kategórie

Náhradné žiarovky

  • Pätica
  • Funkcie
  • Výrobca
  • Dostupnosť

Pätica

Ostatné značky
E10 (3)
ostatné (5)
Týmto filtrom si môžete vybrať produkt s Vami požadovanou päticou. Každé svietidlo je vybavené určitou objímkou a k tej je potrebné vybrať žiarovku so správnou päticou. Pokiaľ neviete akú päticu potrebujete, možno Vám poradí práve tento článok.

Funkcie

Ostatné značky
Vo výbere Funkcie si volíte rozšírené vlastnosti svietidla. Pokiaľ zvolíte položku „LED technológie" potom sa Vám vyfiltrujú produkty, ktoré obsahujú LED technológiu.

Výrobca

Ostatné značky
Narva (2)
Vyberte si značku podľa Vášho výberu. Pár sme Vám ich odporučili podľa nášho naskladnenia a skúseností. Ďalšie kvalitné značky nájdete hneď pod nimi.
Väčšinu nášho vianočného sortimentu tvoria LED svetelné reťaze a dekorácie. Malé diódy sú veľmi odolné a aj v prípade, že napríklad jedna, dve prestanú svietiť, ostatné svetielka stále fungujú. Určitú časť nášho vianočného osvetlenia, ale tvoria výrobky bez LED technológie - umelé vianočné stromčeky s optickými vláknami a niektoré svetelné reťaze - a pre tých máme k dispozícii náhradné žiarovky. Vždy sa u niektorého produktu v popisku dočítate, aká žiarovky je pre ne vhodná. 

 

Copyright © 1990 – 2020 Rent.sk. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i