Levy banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Inteligentné príslušenstvo

  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Inteligentné príslušenstvo – Ovládače, detektory a iné


S našou ponukou zameranou na inteligentné osvetlenie nebudete mať už žiaden problém vytvoriť vašu perfektnú inteligentnú domácnosť, o ktorej každý milovník (modernej) technológie sníva. Čo teda potrebujete na funkčnú a bezproblémovo operujúcu inteligentnú domácnosť? Je to jednoduché, stačí, keď máte k dispozícií príslušný diaľkový ovládač alebo inteligentné mobilné zariadenie a inteligentné žiarovky či svietidlá. Veľké množstvo našich smart svetiel je možné kontrolovať aj za pomoci hlasu! Tým pádom môžete ovládať svietidlá z pohodlia gauču a zároveň aj z druhého konca sveta, vďaka ich napojeniu na centrálny inteligentný systém. Avšak, okrem týchto základných produktov máme v ponuke aj rôzne inteligentné príslušenstvo.


Smart prepajánie a brány


V rámci ponuky nájdete rôzne prepojovacie zariadenia a inteligentné brány. Prvou z nich je Philips Hue Bridge (napojenie – inteligentná brána Zigbee), ktoré vám umožní ovládať všetky svetlá naraz alebo ich rozdeliť do rôznych skupín a ovládať ich po skupinách. Môžete naraz ovládať až do 50 rôznych Philips Hue LED pásikov, žiaroviek a inteligentných svetiel iných značiek (viac v našom článku alebo v popise daného produktu). Ďalšími takýmito zariadeniami sú Immax Neo bridge či inteligentná brána Xiaomi Yeelight.


Inteligentné diaľkové ovládače


V ponuke sa nachádza napríklad Ledvance diaľkový ovládač, veľmi štýlový ovládač pre inteligentné osvetlenie spoločnosti Nanoleaf, (ktorý zároveň vyzerá ako luxusná dekorácia), diaľkový ovládač Philips, ovládač Eglo Connect a iné. Taktiež je možné zakúpiť smart termostatickú hlavu, na kontrolu teploty.


Inteligentné senzory a smart detektory


Pri prehliadaní našej ponuky narazíte na rôzne smart senzory pohybu. Populárne sú najmä Philips, Xioami senzory a Steinel senzory. Smart detektor vám umožní nákup zariadenia na rozpoznanie úniku vody od spoločnosti Nedis.


Tak neváhajte a nakupujte inteligentné senzory pohybu, detektory, diaľkové ovládače a prepojovacie zariadenia už dnes!

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i