Levy banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Inteligentné osvetlenie domova

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Inteligentné osvetlenie domova – technológia budúcnosti


S našou ponukou zameranou na inteligentné osvetlenie domova, nebudete mať už žiaden problém vytvoriť perfektnú inteligentnú domácnosť, o ktorej každý milovník technológie sníva. Čo teda potrebujete na funkčnú a bezproblémovo operujúcu inteligentnú domácnosť? Je to jednoduché, stačí, keď máte k dispozícií príslušný diaľkový ovládač alebo inteligentné mobilné zariadenie. Veľké množstvo smart osvetlenia je tiež možné kontrolovať aj za pomoci hlasu! Tým pádom môžete ovládať svietidlá z pohodlia gauču a zároveň aj z druhého konca sveta, vďaka napojeniu niektorých svetiel na centrálny inteligentný systém.


Naša inteligentná ponuka – Z pohľadu výrobcov


Naším zákazníkom sa snažíme poskytovať tie najkvalitnejšie a najmodernejšie výrobky z trhu inteligentného osvetlenia. Toho dosahujeme predajom produktov tých najprestížnejších značiek akými je Philips, Nanoleaf, (ktorí tvoria nádherne štúdiové inteligentné osvetlenie), Tuya SmartHome, Eglo Connect (Eglo svetlá poskytujeme aj pre vonkajšie použitie), Immax NEO, (ktoré sú ovládané prostredníctvom Tuya systému) ako aj značky Ledvance SMART + a Nedis. Ako sami môžete vidieť, ponuka špičkových výrobcov je naozaj široká.


Naša inteligentná ponuka – Z pohľadu produktov


Najpopulárnejšími a najpredávanejšími výrobkami sú samozrejme (smart) inteligentné žiarovky. V ponuke sa nachádzajú rôzne typy smart žiaroviek od tých najprestížnejších, ale i menej známych výrobcov. Ďalším obľúbeným výrobkom sú inteligentné zásuvky. Keď už budete pozerať kategóriu inteligentného osvetlenia domova odporúčame vám pozrieť Ledvance svietidlá alebo Xiaomi Yeelight lampu. Samozrejmou súčasťou našej ponuky je i smart LED osvetlenie, predovšetkým smart stropné svetlo alebo smart LED pás.

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i