Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Bodové svetlá - Briloner

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Bodovky – bodové osvetlenie pre vašu domácnosť


Máte pocit, že do vášho interiéru nepasuje honosný veľký luster. Zdá sa vám, že by váš interiérový dizajn narúšalo stropné alebo nástenné osvetlenie? Napriek tomu však potrebujete zdroj svetla, ktorý vám pomôže osvetliť príslušné časti miestnosti? Máme pre vás riešenie! Bodové svetlá sú efektívnou alternatívou v prípadoch, kedy máte málo miesta a klasické svetlo by vám zaberalo príliš veľa priestoru. Mať moderné bodové svetlá na strop má v sebe ešte jednu výhodu a to je ich jednoduchá inštalácia.


Aké sú druhy bodových svetiel?


Bodové svetlo alebo bodovka je možné nakupovať v rôznych prevedeniach. Obľúbené sú podhľadové svetlá, ktoré sa často nazývajú ako bodovky do sadrokartónu.Tieto zapustené bodové svetla sú vhodné do miestností kde máte nižšie stropy. Ľudia ich často radi používajú ako bodové svetlá do kuchyne (v lište nad kuchynskou linkou). Pokiaľ chcete osvietiť nejaké dekorácie alebo zháňate vhodnú náhradu lampičky, môžeme vám odporučiť smerové bodovky alias spoty. Niektoré z nich môžete využiť aj ako bodové svetlá na strop alebo na stenu. Taktiež môžete nakupovať v sekcií zameranej na bodové svetlá na lište a na drevené bodové svetlá, ktoré elegantne a jednoducho pozdvihujú interiérový dizajn v kombinácií s dreveným nábytkom.


Variabilita bodoviek


Bodové svetlá nájdu uplatnenie v každej miestnosti. Milovníkov moderného vybavenia zaujmú dizajnové bodové svetlá hranaté, ktoré potešia netradičným vzhľadom. Práve tieto fungujú úžasne ako bodové svetlá do kúpeľne. Bodovky sa dokonca robia v pestrých farbách, takže sú často k videniu aj v detských izbičkách. Celú ponuku nájdete v záložke detské bodové svietidlá. Vyberať môžete nielen elegantné čierne bodovky, ale aj moderné bodové svetlá vo farbách modrá, zlatá, strieborná, biela alebo hnedá.Ako možno viete, LED technológia sa vyznačuje vysokou prestížou. Tento status si získala najmä vďaka svojej vysokej úspore energií. LED technológia spotrebuje menšie množstvo energie, na vytvorenie rovnakého objemu svetla ako konkurencia. Taktiež sa pozeráte na alternatívu s dlhou životnosťou a priateľským prístupom voči životnému prostrediu. Efektívne ich uplatníte ako bodové svetlá do obývačky.

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i