Levy banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Záhradné osvetlenie a svietidlá, lampy - Immax NEO

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Podkategórie: Záhradné lampy - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

Záhradné osvetlenie pre všetky typy záhradných pozemkov


V našej bohatej ponuke si máte možnosť vybrať rôzne záhradné svietidlá, ktoré rozžiaria a dodajú estetickosť vašej záhrade. Toto vonkajšie osvetlenie môžete použiť prakticky na ožiarenie akýchkoľvek častí exteriéru vášho pozemku, nielen ako osvetlenie záhrady. Pokiaľ chcete osvetliť vašu záhradu, respektíve máte vytvorené chodníčky po vašej záhrade odporúčame vám ich osvetliť za použitia záhradných lámp. Záhradné lampy môžete zabudovať do chodníka alebo osadiť hneď vedľa tak, aby ich vždy - za každých podmienok bolo na chodník vidieť (fungujú aj ako navigačné osvetlenie). Veľmi obľúbené a populárne sú záhradné stĺpové lampy, ktoré vystupujú z terénu a dotvárajú moderný vzhľad exteriéru – záhrady.


LED záhradné osvetlenie


Nepostrádateľnou súčasťou našej ponuky sú i LED svetlá do záhrady, ktoré sú u zákazníkov stále populárnejšie vďaka vyššej účinnosti, životnosti a kvalite. Pokiaľ chcete, aby vaša záhrada pôsobila naozaj moderne, neváhajte si vybrať vonkajšie svietidlá so senzorom, ktoré zabezpečujú vysoký komfort (odbremeňujú vás od manuálneho ovládania osvetlenia).


Solárne záhradné osvetlenie


V ponuke máme taktiež rôzne solárne lampy do záhrady. Práve solárne záhradné osvetlenie pracuje nezávisle od elektrickej siete a je vybavené solárnym modulom a batériou namiesto napájacieho kábla. Solárny modul zachytáva automaticky slnečné svetlo počas dňa a používa fotovoltický účinok na prevod do elektrickej energie, ktorá sa potom uloží do batérie. Aké jednoduché! Taktiež sa jedná o veľmi ekologickú technológiu, ktorá je priateľská voči životnému prostrediu.


Nezabúdajte taktiež na IP hodnotu. Táto hodnota vám prezradí to, ako je dané solárne svetlo odolné voči pevným a tekutým časticiam. Informácia, ktorú je rozhodne nutné brať v úvahu, vzhľadom na to, že toto solárne záhradné osvetlenie bude v rôznych podmienkach (mráz, dážď, prachové prostredia a iné). Viac o IP hodnotách si môžete prečítať v našom článku tu!


Nakupujte u nás najmodernejšie svetlá do záhrady za férové ceny.

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i