Levy banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Stropné svietidlá - Paul Neuhaus

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Stropné svietidlá pre celú domácnosť


Stropné svietidlo je neoddeliteľnou súčasťou našich izieb, chodieb, kancelárii, obývacích alebo detských izieb. Stropné svetlá dodajú (ako po svetelnej tak aj po dizajnovej stránke) miestnosti ten správny šmrnc. Stropné osvetlenie by malo slúžiť k optimálnemu rozprestretiu svetla v miestnosti. Jedná sa o takzvané centrálne svetlo, ku ktorému si následne môžete dokupovať doplnkové svetelné alternatívy, ako napríklad nástenné svetlá, rôzne lampy a iné.


V našej ponuke nájdete rôzne prevedenia stropného osvetlenia. Máte na výber nakupovať z kategórií, ktoré sú zamerané na konkrétne izby. Vaši najmenší si môžu pozrieť detské stropné svietidlá v rôznych farebných kombináciách, ktoré určite upútajú ich detskú pozornosť a podporia ich detskú kreativitu. Rôzne motívy s písmenkami, motýlikmi, futbalovými loptami, mačičkami a mnohým iným. V ponuke sú dostupné taktiež kúpeľňové stropné svietidlá.


Retro a moderné stropné osvetlenie
Pre tých z vás, ktorí obľubujú retro štýl máme taktiež širokú plejádu produktov. Nakupovať môžete v podkategóriách zameraných na rustikálne stropné svietidlá a stropné svietidlá vintage. V prípade, že máte svoju obývačku vybavenú rustikálnym nábytkom, nie je tu čo zvažovať. Pre tých z vás, ktorí preferujú modernejšie dizajny máme taktiež pripravené niečo špeciálne. Nakupovať môžete moderné stropné svietidlá a dizajnové stropné svietidlá. Luxusné prevedenia, futuristické tvary. Pripravte sa na komplimenty!


Stropné LED svetlá
Okrem tradičných LED svetiel máme pre vás pripravené aj stropné LED panely. Ako možno viete, LED technológia sa vyznačuje vysokou prestížou. Tento status si získala najmä vďaka svojej vysokej úspore energií. LED technológia spotrebuje menšie množstvo energie, na vytvorenie rovnakého objemu svetla ako konkurencia. Taktiež sa pozeráte na alternatívu s dlhou životnosťou a priateľským prístupom voči životnému prostrediu.


Klasické, drevené, krištáľové stropné osvetlenie
Naša ponuka je naozaj rozsiahla, čo dokazuje aj fakt, že máte na výber rôzne materiálové prevedenia. Môžete si prezrieť naše krištáľové, vitrážové, klasické a drevené stropné svietidlá. V ponuke sú taktiež stropné bodové svietidlá.


Stropné svetlá akcia
Pokiaľ hľadáte kvalitné, avšak lacné stropné svietidlá, potom ste na tom pravom mieste!

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i