Prihlásiť
Levy banner
Pravý banner
MENU
Porovnať
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Solárne lampy a solárne osvetlenie - Paulmann

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
Ďalšie najpredávanejšie

Podkategórie: Solárne lampy a solárne osvetlenie - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

Vonkajšie solárne osvetlenie a solárne lampy


Hľadáte kvalitné, šetrné, dizajnovo moderne ladené a ekologické osvetlenie pre vašu záhradu, altánok, terasu alebo nejaký iný vonkajší priestor? Zdá sa vám, že toľko pozitívnych prívlastkov jedno osvetlenie ani nemôže mať? Ale môže, verte nám. Predstavujeme vám totižto kategóriu zameranú na solárne osvetlenie.


Kvalita spojená so solárnymi svetlami


Solárne svetlá v našej ponuke vykazujú potrebné kvality, ktoré si môžete overiť cez ich IP hodnotu. Táto hodnota vám prezradí to, ako je dané solárne svetlo odolné voči pevným a tekutým časticiam. Informácia, ktorú je rozhodne nutné brať v úvahu, vzhľadom na to, že toto solárne záhradné osvetlenie bude v rôznych podmienkach (mráz, dážď, prachové prostredia a iné). Viac o IP hodnotách si môžete prečítať v našom článku tu!


Šetrite so solárnymi svetlami


Ďalej prechádzame na prívlastok – šetrné. Môžete sa pýtať, akým spôsobo sú teda tieto solárne záhradné svietidlá šetrné? Na jednu stranu je solárne osvetlenie známe tým, že je nezávisle od elektrickej siete a je vybavené solárnym modulom a batériou namiesto napájacieho kábla. Solárny modul zachytáva automaticky slnečné svetlo počas dňa a používa fotovoltický účinok na prevod do elektrickej energie, ktorá sa potom uloží do batérie. Tým pádom vaše náklady na energiu sú na hodnote 0.


Šetrné nie sú iba v ohľade spotreby elektrickej energie ale aj tým, že takzvané solárne LED svetlá sa vyznačujú modernou LED technológiou. Solárne LED svietidlá majú taktiež dlhú životnosť, v niektorých prípadoch sa bavíme až o 50 000 hodinách aktívneho svietenia. Tým pádom sa v dlhodobom spektre jedná naozaj o investíciu, ktorá vás ušetrí ako od nákladov na energiu aj od nákladov na kupovanie nových žiaroviek.


Moderné dizajny solárnych svetiel


Dizajnovo moderné – práve toto pomenovanie skvelo popisuje našu ponuku pre solárne lampy do záhrady. Na výber máte veľké množstvo rôznych prevedení, tvarov, farieb. Môžete si kúpiť solárnu lampu na stenu alebo na zem napríklad, solárnu lampu v tvare kameňa, ktorá perfektne splynie vo vašej skalke alebo okolo vášho jazierka. Taktiež si môžete kúpiť solárne gule do záhrady, ktoré ponúkame s RGB funkciou.


Taktiež máme v ponuke solárne svetlo s detektorom pohybu, ktoré zareaguje v prípade, že sledované pole bolo narušené. Solárne LED svietidlo vonkajšie so senzorom pohybu je skvelá alternatíva pre vonkajšie schodiská, záhradné cestičky ku skleníku, jazierku, bazénu a podobne.


Okrem vonkajšieho solárneho svetla a vonkajších solárnych lámp ponúkame aj rôzne iné solárne produkty, akými je napríklad, aj solárne číslo domu a rôzne iné. V prípade záujmu u iné vonkajšie osvetlenie, navštívte našu hlavnú kategóriu.


V prípade záujmu o iné vonkajšie osvetlenie, navštívte našu hlavnú kategóriu.

Copyright © 1994 – 2021 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i