Levy banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Príslušenstvo k vonkajším svietidlám - Eglo

  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Príslušenstvo k vonkajším svetlám a svietidlám


Čo si myslíte, že sa skrýva pod kategóriou príslušenstvo k vonkajším svetlám? V tejto kategórii nájdete všetko potrebné k zapojeniu a skompletizovaniu vonkajšieho osvetlenia. Predovšetkým sa jedná o produkty, akými sú vonkajšie zásuvky, vonkajší zásuvkový stĺpik, držiaky svetlá. Všetko príslušenstvo k exteriérovému osvetleniu je ponúkané v rôznych prevedeniach – veľkosť, farba, materiál a iné.


Ak sa pozrieme napríklad na produkt záhradný zásuvkový stĺpik,tento typ produktu môže byť z plastového alebo z kovového (najčastejšie nerezového) materiálu. Jeho súčasťou sú zásuvky pre pripojenie viacerých vonkajších svietidiel. Záhradný elektrický stĺpik disponuje vysokým krytím IP44 proti vode, prachu a nepriazni počasia, teda sa nemusíte báť, že sa záhradné zásuvky vplyvom počasia poničia.


Avšak naše produkty majú rôzne IP hodnoty, viac si o nich môžete prečítať tu!


Medzi ďalšie príslušenstvo k vonkajším svietidlám patria tzv. prepojovací materiál – prepojovací konektor alebo prepojovacia krabička. Vďaka týmto produktom už nie sú potrebné prebytočné káble od vonkajších svietidiel a je možné ich jednoducho spojiť týmito univerzálnymi dielmi.


Každý kutil alebo profesionál u nás nájde všetko potrebné príslušenstvo k vonkajšiemu osvetleniu.

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i