Levy banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Vnútorné osvetlenie - Argon

Najpredávanejšie

Zľavy týždňa

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Nový tovar

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Popis kategórie

Lustre a iné vnútorné osvetlenie a interiérové svietidlá


Ponúkame vám komplexné svetelné vybavenie vášho interiéru. Máme pripravenú kompletnú ponuku zahrňujúcu interiérové svietidlá, bez ohľadu na to či ich potrebujete do domácnosti alebo do pracovného prostredia.


Máme v ponuke rôzne svetelné alternatívy, ktoré môžete umiestniť na plafón. Napríklad veľmi elegantné stropné svetlá, tradičné podhľadové a bodové svetlá, ale aj luxusné lustre LED. Všetky spomínané možnosti vnútorného osvetlenia máme následne rozdelené do podkategórií, aby sme vám čo najviac uľahčili a spríjemnili nakupovanie u nás! To nie je všetko, čo máme pre váš plafón. Taktiež môžete nakupovať rôzne ventilátory (na diaľkové ovládanie, so svetlom či bez svetla). Z plafónu sa presúvame po stenách nižšie. Pre tie máme pripravenú podkategóriu zameranú na nástenné svetlá, ktorá je taktiež podrobnejšie rozdelená na rôzne typy (rustikálne, drevené, krištáľové a ďalšie).


Ako sme spomínali nemáme osvetlenie iba pre domácnosť, ale aj pre vaše pracovné prostredia. Konkrétne sa teda dostávame k ponuke lámp, ktorá je u nás naozaj široká. Na výber máte rôzne stojacie, ale aj stolné lampy. Stolové lampy sú rozdelené tak ako predošlé kategórie do rôznych podkategórií. Radi by sme vyzdvihli najmä soľné lampy, ktoré sú hitom už niekoľko rokov a rozhodne neuberajú na popularite.


Okrem toho máte možnosť nakupovať širokú škálu ďalších produktov akými sú rôzne svetlá na senzor, petrolejové lampy, núdzové svetlá, čelovky a mnohé, mnohé iné!

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i