Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Zoznámte sa: nové sťahovacie lustre Akryl

Dátum: 15.4.2016

Prispôsobiť si osvetlenie svojím potrebám je stále žiadanejšie. Do našej ponuky sme preto zaradili nové sťahovacie lustre do kuchyne od firmy AKRYL, z ktorých si vyberie naozaj každý.

Prispôsobiť si osvetlenie svojím potrebám je stále žiadanejšie. Do našej ponuky sme preto zaradili nové sťahovacie lustre do kuchyne od firmy AKRYL, z ktorých si vyberie naozaj každý.

Nastavte si výšku svetla podľa seba

S lustrami AKRYL to nie je problém. Sťahovací mechanizmus je schopný pohybovať sa v rozpätí takmer 50 centimetrov. Vyrobené sú väčšinou z odolného plastu, ale bývajú doplnené o drevené prvky z borovice alebo čerešne. Lustre nie sú štandardne vybavené žiarovkou, môžete teda siahnuť aj po úsporných žiarovkách alebo využiť populárne LED žiarovky, ktoré tie úsporné v mnohých ohľadoch predčia. 

V našej širokej ponuke nájdete nie len retro lustre s madlami alebo vykrajovanými tienidlami s ornamentami, ale tiež moderne spracované lustre z číreho plastu pripomínajúceho sklo, ktoré využijete predovšetkým v kuchyni. 
 

Sťahovacie lustre Akryl      

Sťahovacie lustre sa hodia aj do detských izieb

Okrem vybavení kuchýň a jedální patria závesné stropné svietidlá k populárnemu vybaveniu tiež v detských izbách. Odolná plastová konštrukcia zabráni ich poničeniu a tienidlá je možné zaobstarať v rozprávkovom a kreslenom prevedení. Deti pri hraní určite poteší svetlo s obrázkami Krtečka alebo Medvedíka Pú. Rovnako ako kuchynské lustre sú aj lustre do detských izieb vybavené madlami pre ľahkú manipuláciu. 

Lustre AKRYL skrátka potešia každého vďaka svojmu výbornému pomeru ceny a kvality. 
 

Copyright © 1990 – 2019 Rent.sk