Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Nástenné svietidlá - Markslöjd

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Podkategórie: Nástenné svietidlá - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

Nástenné vonkajšie svietidlá – LED, solárne, senzor


V tomto eshope nájdete našu hlavnú ponuku vonkajšieho osvetlenia podľa typového rozdelenia. V nasledujúcej kategórii vám predstavíme ponuku produktov, ktorá výlučne zahrňuje rôzne vonkajšie nástenné svietidlá. Exteriérové svietidlá sa vyznačujú dlhou životnosťou aj preto, že boli vyrobené na zvládnutie rôznych poveternostných podmienok a nepriaznivého počasia. Jediné, čo musíte urobiť vy je sa uistiť, že vaše nástenné svetlá sú pripevnené správne - silne na stenu.


LED nástenné svietidlá


Naše moderné nástenné svietidlá využívajú technológiu LED. Práve tieto LED nástenné svietidlá vám pomôžu šetriť na nákladoch na energiu, zaručia vám silné svetlo a dlhú životnosť osvetlenia. V našej ponuke nájdete taktiež vonkajšie LED osvetlenie v setoch – to znamená, že jednou kúpou získate 2-3 alebo viac svetiel naraz. Týmto spôsobom udržíte jednotnú vizáž okolo celého vášho príbytku a následne môžete zvážiť kupovať rôzne iné, viac extravagantnejšie exteriérové svetlá pre priestory okolo bazénu, pri skalke, pri soche a iné.


Nástenné solárne svietidlá


Pre vašu odokrytú terasu by ste mohli zvážiť vonkajšie solárne svietidlá, ktoré budú nabíjané automaticky počas dňa (ušetria vám náklady na energie) a poskytnú vám svetlo počas noci. Solárne svietidlá sú zvyčajne veľmi štýlové, takže si môžete vybrať na základe vašich osobných preferencií alebo ich kombinovať so štýlom vašej terasy. A nie iba na terasu, tieto svietidlá sa totižto používajú ako orientačné záhradné svietidlá, vhodné na osvetlenie fasády domu, veránd, altánkov a všade tam, kde nie je privedený elektrický prúd. Inštalujú sa naozaj jednoduchým spôsobom a sú veľmi ekologické a šetrné ku životnému prostrediu. Odporúčame!


Nástenné svietidlá so senzorom


Ďalším veľmi populárnym typom nástenných svetiel sú vonkajšie svietidlá so senzorom. Vonkajšie nástenné svietidlá so senzorom sú výhodné pre rôzne vonkajšie haly a schodiská alebo dokonca niektoré ďalšie vonkajšie oblasti (príjazdové cesty). Výhodou týchto vonkajších nástenných svietidiel so senzorom je fakt, že nevyžadujú manuálne zapnutie/vypnutie. Taktiež je nutné spomenúť, že ponúkame aj solárne LED svietidlá so senzorom pohybu, ktoré vás naozaj komplexne odbremenia. Vonkajšie svetlo na senzor majú samozrejme rôzne funkcie a parametre. Rôzne vonkajšie nástenné svietidlá so senzorom majú iné dosahy senzora, rozsahy snímania, senzitivitu, dobu svietenia a ďalšie.


Nakupujte kvalitné, spoľahlivé a lacné vonkajšie svietidlá s nami už dnes!

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i