Levy banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Nástenné svietidlá - Luxera

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Nástenné svietidlá do kúpeľne


Svetlá na stenu predstavujú nielen nevyhnutný doplnok pre bežný život, ale svojim vzhľadom tiež výrazne ovplyvňujú kvalitu a štýl samotného bývania. Preto sme si pre vás vyhradili samostatnú ponuku zameranú na interiérové a exteriérové nástenné svietidlá. V nasledujúcej ponuke sa pozrieme na nástenné osvetlenie rozdelené podľa možnosti použitia vzťahujúceho sa ku určitej izbe – kúpeľňové nástenné svietidlo.


V rámci tejto ponuky nájdete rôzne variácie pre LED svetlo do kúpeľne. LED technológia sa za posledné desiatky rokov stala lídrom na trhu a s týmto statusom pokračuje dodnes. Prečo je, teda táto technológia tak populárna? Pozeráte sa na moderné prevedenie, ktoré vďaka svojím vlastnostiam spotrebúva menší objem energie, na produkciu rovnakého objemu svetla ako iné alternatívy. Práve vďaka tomu, vám LED technológia pomôže ušetriť na poplatkoch za elektrinu. LED nástenné svetlo do kúpeľne sa vyznačujú aj tým, že má dlhú služobnú životnosť. Takéto LED svetlá do kúpeľne môže vydržať až 50 000 hodín. Pri zariaďovaní kúpeľne svetlom, je potreba dodržovať bezpečnostné zóny. Viac si o tejto tematike môžete prečítať v našom článku.


V prípade, že máte záujem aj o iné svetelné alternatívy navštívte našu hlavnú kategóriu pre kúpeľňové svietidlá.Taktiež vám odporúčame sa pozrieť na našu ponuku zrkadiel a príslušných osvetlení k ním.

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i