Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Nájazdové svietidlá - Rabalux

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Podkategórie: Nájazdové svietidlá - vyberte podkategóriu

Popis kategórie

Nájazdové svietidlá a vonkajšie orientačné svietidlá


Nielen záhrada a fasáda vášho príbytku si zaslúži kvalitné osvetlenie. Vďaka rozšírenému trhu osvetlenia je dnes už bežné a možné nechať si osvetliť aj príjazdovú cestu. Vytvoriť si takzvanú svetelnú cestu prostredníctvom tejto ponuky zahrňujúcej orientačné svetlá nebolo nikdy jednoduchšie! Nájazdové svietidlá do zeme sú síce jednoduché, ale za to veľmi dizajnovo lákavé svietidlá, ktoré slúžia hlavne na spomínanú orientáciu. Ľudia ich taktiež radi používajú v prípadoch, kedy majú v záhradách umiestnené rôzne sochy alebo ich využívajú okolo záhradných jazierok. Samozrejme tým najbežnejším spôsobom je už spomínané nájazdové osvetlenie, ktoré vás bude navigovať do vašej garáže alebo len vám poslúži, ako sprievod ku dverám pri vracaní sa domov neskoro v noci.


Dve prevedenia


Keďže patrí tento typ vonkajších svietidiel stále k viac a viac žiadaným, je dostupný v dvoch prevedeniach - LED nájazdové svetlá alebo solárne nájazdové svietidlá. Obe tieto prevedenia majú svoje výhody, z ktorých si vyberie každý zákazník. Vonkajšie nájazdové svetlá s LED technológiu sú charakteristické pre svoju šetrnosť energie a dlhú životnosť. Solárne nájazdové pozemné svietidlá sú naopak známe pre svoje automatické nabíjanie prostredníctvom slnečného žiarenia. Zbavujú vás tým nákladov na energiu a zároveň sú veľmi ekologickým riešením, ktoré je priateľské ku životnému prostrediu.


Svetlá na príjazdovú cestu obsahujú veľmi vysoké krytie IP67 (odolnosť proti vode, prachu a inému nepriaznivému počasiu). Pokiaľ teda často chodíte skoro z domu (alebo naopak neskoro domov), kedy je tma, tieto nájazdové vonkajšie svietidlá budú pre vás pravou voľbou, ako si cestu spríjemniť a uľahčiť.


V prípade, že máte záujem o ďalšie alternatívy, tak sa môžete pozrieť do našej hlavnej kategórie vonkajšieho osvetlenia.

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i