Levy banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Lustre - Zuma Line

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Lustre – kráľovský typ interiérového osvetlenia


Už ste boli niekedy v dome alebo byte, kde by nebol aspoň jeden stropný luster? Len veľmi ťažko nájdete taký byt alebo dom. Moderné lustre sú fenoménom a pravdepodobne tomu nebude inak ani v nasledujúcich rokoch. Tento typ osvetlenia dodáva miestnosti eleganciu a zároveň poskytuje funkciu kvalitného hlavného osvetlenia miestnosti. V našej ponuke určite nájdete rôzne možnosti pre lustre do spálne, lustre do detskej izby, obývačky alebo kuchynské lustre pre spojenie kuchyne a jedálne (závesné žiarovky). Samostatnú podkategóriu získali Detské lustre. Známe motívy ako Nemo, Autá, Star Wars a mnohé iné rozžiaria oči vaším najmenším.


Rôzne materiály, farby a prevedenia


Vzhľadom na to, že dopyt na moderné lustre je stále veľký, je potreba mať pripravenú kvalitnú ponuku pre zákazníkov. V tejto kategórií nájdete rôzne prevedenia farieb, tvarov a použitých materiálov, ktoré sa rok čo rok rozširujú. Nájdete tu napríklad drevené lustre, klasické lustre (najmä kovové a plastové) ako aj sklenené lustre. Ak ste milovníkom luxusu, práve tieto budú vhodnou kategóriou pre vás. Pozrite sa na krištáľové lustre, ktoré dajú vyniknúť nádhernej hre svetiel. Sú symbolom dobrého vkusu a bohatstva a tak neprekvapí, že sú nimi zdobené divadlá, koncertné siene aj honosné sídla. Pestrými farbami vynikajú Tiffany lustre (vítražové). Ako môžete vidieť, výber je skutočné rozsiahly.


Pre milovníkov retro vzhľadu a modernej technológie máme pripravené rustikálne lustre a vintage lustre. Dych berúce antické prevedenia, ktoré si určite získajú veľkú pozornosť vašich hostí. Taktiež máme v ponuke LED lustre, ktoré sú známe pre technológiu, ktorá zabezpečuje úsporu energie a dlhú životnosť. Lustre LED sú úspornou a elegantnou investíciou, ktorú by ste určite mali zvážiť!


Lustre dostupné pre každého


Keďže si vážime každého zákazníka, závesné svetlá v podobe lustrov máme v rôznych cenových hladinách. Nájdete tu lacné lustre predávané v bazáre alebo výpredaji, až po veľmi luxusné a dizajnové lustre, ktoré vytvoria naozaj unikátny doplnok vo vašom interiéri. Pokiaľ si stále nie ste istý, ktorý luster stropný vybrať do kuchyne alebo obývačky, pozrite sa do našej poradne.

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i