Levy banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

LED - Linea Light

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

LED stropné svetlá a LED osvetlenie pre domácnosť


Moderná domácnosť vyžaduje moderné svietidlá. Na našich stránkach nájdete tie najnovšie a najmodernejšie LED svetlá alebo ako niektorí naši zákazníci ľudovo hovoria, ledkové svietidlá. Všetko potrebné u nás nájdete a nemusíte ani sledovať aktuálne trendy. My sledujeme trendy v oblasti LED technológií za vás a pravidelne na základe toho obnovujeme a rozširujeme našu ponuku.


O technológií LED


LED osvetlenie patrí medzi tú najmodernejšiu a najúspornejšiu technológiu. Práve svetlo tohto typu spotrebuje menší objem energie, kým poskytuje rovnaký objem svetla ako iné alternatívy. Okrem vysokej úspory energie sa užívateľia môžu tešiť aj z dlhej životnosti LED osvetlenia. Vzhľadom na to, že niektoré žiarovky vydržia až 50 000 hodín aktívneho svietenia, nebude potrebné kupovať nové žiarovky každé 2 roky ako by tomu mohlo byť v iných prípadoch. Aj týmto spôsobom sa naozaj jedná o výhodnu investíciu, ktorá šetrí náklady v dlhodobom spektre. Taktiež sa jedná o druh osvetlenia, ktoré je priateľské voči životnému prostrediu.


Naša LED ponuka


Aktuálne môžete u nás nájsť klasické produkty, akými sú napríklad LED panely, rôzne LED svietidlá, rôzne typy LED žiariviek a žiaroviek alebo stále obľúbenejšie LED pásiky. Pokiaľ túžite vyčarovať radosť najbližších, zaobstarajte im LED pásiky do izby. Nemusí to zostať len pri pásikoch. Osvieťte a (zároveň) ozdobte si nimi celú vašu domácnosť. Vyberte si zo širokej škály LED lámp, LED lustrov, stropných LED svietidiel alebo nejaké tie LED bodovky, ktoré práve potrebujete do vašej novej kuchyne. Nezabudnite pritom na LED osvetlenie schodov – LED pásiky pod schodmi sú moderným postupom, ktorý vďaka medzere a tieňu tvoreného danou medzerou, povýši interiérovú úroveň vášho príbytku na nový level. Okrem tradičnejších LED produktov si u nás môžete zakúpiť i LED obrazy. Obrazy s LED podsvietením budú perfektným doplnením vášho interiérového dizajnu. Tieto LED svietiace obrazy sú taktiež pragmatickým darčekom pre vašu rodinu a priateľov, nakoľko LED dekoračné obrazy zvýrazňujú podstatné farebné aspekty znázorneného obrázku a dávajú pozorovateľovi pocit, že sa pozerá na živú scenériu. V našej ponuke nájdete rôzne zaujímavé motívy pre obrazy LED (aj populárne LED obrazy vianočné).


Nakupujte moderné svietidlá s nami už dnes!

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i