Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Lampy, lampičky

Banner kategorie DOPRAVA

Nemazat

Garancia doručenia do VianocMožnosť vrátiť tovar do 31. januára 2019

  • Farba
  • Materiál
  • Pätica
  • Počet žiaroviek
  • Max. príkon zdroja
  • Stupeň krytia (IP)
  • Funkcie
  • Výrobca
  • Dostupnosť

Farba

Ostatné značky
Farba značí to, akú bude mať daný produkt farbu. Pokiaľ zvolíte „zlatá“, zobrazia sa len produkty, ktoré sú zlaté alebo zlatú farbu obsahujú.

Materiál

Ostatné značky
Materiál značí to, z akého materiálu bude daný produkt vyrobený. Pokiaľ chcete vybrať sklenené produkty, zaškrtnite políčko „sklo“.

Pätica

Ostatné značky
Týmto filtrom si môžete vybrať produkt s Vami požadovanou päticou. Každé svietidlo je vybavené určitou objímkou a k tej je potrebné vybrať žiarovku so správnou päticou. Pokiaľ neviete akú päticu potrebujete, možno Vám poradí práve tento článok.

Počet žiaroviek

Vyberte si svietidlo s jasným počtom žiaroviek. Radi by ste viacramenný luster? Alebo radšej lampičku s jednou žiarovkou? To všetko môžete zvoliť pomocou posuvníka.

Max. príkon zdroja

Potrebujete naozaj výkonné svietidlo? Pomocou filtra Maximálny príkon si môžete zvoliť presne tú správnu možnosť. Uvedené hodnoty sú uvedené v jednotkách wattov (W).

Stupeň krytia (IP)

Ostatné značky
Stupeň krytia (IP) udáva odolnosť elektrických zariadení proti vniknutiu cudzieho telesa a vniknutiu kvapalín, predovšetkým vody. Vyjadruje sa v tzv. IP kódu, ktorý je tvorený znakmi „IP“ nasledovanými dvoma číslicami. Prvá číslica udáva ochranu pred nebezpečným dotykom a před vniknutím cudzích predmetov, druhá číslica označuje stupeň krytia pred vniknutím vody. Viac informácii o IP krytí nájdete v tomto článku.

Funkcie

Ostatné značky
Vo výbere Funkcie si volíte rozšírené vlastnosti svietidla. Pokiaľ zvolíte položku „LED technológie" potom sa Vám vyfiltrujú produkty, ktoré obsahujú LED technológiu.

Výrobca

Odporúčame
Eglo (965)
Globo (346)
Luxera (53)
Philips (132)
Prezent (135)
Ostatné značky
Argon (13)
Briloner (16)
Dalber (10)
Emithor (2)
Fabas Luce (12)
Grundig (15)
Ideal Lux (76)
Jupiter (88)
KEMAR (13)
LEDKO (23)
Lucide (394)
Osram (4)
Panlux (12)
Paulmann (4)
Rabalux (307)
Sandria (17)
Top Light (91)
Varta (2)
Wofi (10)
Vyberte si značku podľa Vášho výberu. Pár sme Vám ich odporučili podľa nášho naskladnenia a skúseností. Ďalšie kvalitné značky nájdete hneď pod nimi.
Lampy a lampičky sú absolútne nevyhnutnými pomocníkmi pri osvetľovaní interiéru. Ich nepreberné množstvo typov a farieb zaručuje, že si vyberie naozaj každý. Či už klasické lampy na nočnom, konferenčnom či toaletnom stolíku, alebo stojanové lampy v čítacom kútiku, pracovne. Využitie je naozaj nekonečné. Záleží len na Vás kam osvetlenia umiestnite. Avšak nech už si vyberiete akékoľvek miesto, lampa vždy dodá interiéru útulnosť, intimitu ale tiež práve toľko svetla, koľko bude potrebné. A to predovšetkým vďaka tomu, že väčšina lámp a lampičiek má nastaviteľnú intenzitu a tok svetla. Vychutnajte si tú správnu atmosféru s kvalitným osvetlením!

Copyright © 1990 – 2018 Rent.sk