Prihlásiť
Levy banner
Pravý banner
MENU
Porovnať
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Stojacie lampy - Paul Neuhaus

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Stojanové lampy do obývačky


Stojanové a stojacie lampy do izby sú hlavnou dominantou interiéru v celej sérii osvetlenia a patria k neodmysliteľným doplnkom v miestnosti. Vysoké stojacie lampy do obývacej izby dodajú miestnosti nezameniteľný vzhľad. V ponuke nájdete rôzne kategórie, pre ktoré je špecifická istá charakteristika.


Ponuka lámp


LED stojacie lampy, v ktorých je zahrnutá LED technológia. Jedná sa v súčasnosti o najšetrnejšiu a najúspornejšiu technológiu pri výrobe svietidiel. Technológia, ktorá vám ušetrí aj peniaze vďaka svojej nízkej spotrebe energie.


Dizajnové stojacie lampy sa už podľa pomenovania vyznačujú modernými, luxusnými a často aj veľmi netradičnými dizajnami. Práve táto kategória lámp dokazuje, ako skvelo stojanové lampy fungujú aj ako prvok interiérového dizajnu.


Rustikálne stojacie lampy a vintage stojacie lampy ponúkajú honosné prevedenia minulosti so súčasnou technológiou. Jedná sa o luxusné retro prevedenia, ktoré by určite nemali chýbať u milovníkov starožitností.


Drevené stojacie lampy sú ľahko kombinovateľné s dreveným nábytkom. Dizajnovo sa jedná taktiež o veľmi bohatú kategóriu, a preto veríme, že si z našich ponúkaných dizajnov vyberiete ten najlepší pre vás. Pozoruhodným produktom sú takzvané lampy so stolíkom, ktoré sú taktiež vyrobené z dreva.


Tiffany stojacie lampy sú veľmi špecifické, ručne vyrábané svietidlá. Veľakrát sú pre svoju farebnosť a dokonalo prepracované sklá využívané len ako doplnok interiéru.


Stojacie lampy na čítanie sú dobrým pomocníkom čitateľov. Stmievateľné stojace lampy alebo stojacie lampy s regulátorom osvetlenia sú určené do miestnosti pre voľný čas, alebo do spální. Svetlo si môžete upravovať podľa svojich potrieb. Taktiež myslíme na tých najmenších a práve pre nich máme kategóriu Detské stojacie lampy. Veríme, že práve tie pomôžu vytvoriť príjemný kútik na hranie.


Pokiaľ hľadáte kvalitné a lacné stojacie lampy, potom ste na našom e-shope na tom pravom mieste!

Copyright © 1994 – 2021 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i