Levy banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Tienidlá - Umage

  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Tienidla na lampy a náhradné sklá na lustre


Náš e-shop sa snaží pokryť kompletnú ponuku a tým sprostredkovať naším vážením zákazníkom všetko, čo by v rámci nákupu osvetlenia mohli potrebovať. Do tejto veľmi obšírnej kategórie samozrejme patria aj rôzne doplnky pre svietidlá. V konkrétnej ponuke na vás čakajú rôzne alternatívy pre tienidlá na lampu a tienidlá na lustre.


Prečo potrebujem náhradné tienidlo na stojaciu lampu?


Stále sa jedná iba o doplnok, ktorý neposkytuje nejakú výraznú, úžitkovú funkciu, skôr sa jedná o estetický prínos. Aj preto je naša ponuku v tomto smere taká bohatá, aby si každý mohol prísť na to svoje! Máte obývaciu miestnosť vybavenú rustikálnym nábytkom, ale vaša lampa do nej nezapadá kvôli inému štýlovému prevedeniu? Prečo by ste vyhadzovali perfektne fungujúcu lampu a prečo by ste ju nechávali biť do vašich očí vždy, keď prekročíte prah miestnosti? Riešenie je tak jednoduché! Stačí, keď si vyberiete z našej ponuky také retro tienidlo na lampu, ktoré bude čo najlepšie dopĺňať atmosféru vašej obývacej miestnosti. Poprípade ste fanúšikom vintage prevedení? Opäť, s nami žiadny problém! Jednoducho si vyberiete tienidlo na lampu vintage a rušivý element miestnosti, premeníte na zapadajúci kúsok interiérovej mozaiky.


Viac variability v sekcií tienidlo na lampy


Ako sme už spomínali, snažíme sa pokryť potreby čo najväčšieho spektra zákazníkov. Preto u nás nájdete ako náhradné tienidlá na stojace lampy, tak aj náhradné tienidla na stropné lampy. Za štýlové prevedenia musíme zmieniť aj naše detské dizajny. Pokiaľ chcete, aby vaša malá ratolesť mala tienidlo na lampe so známym motívom, veríme, že vás nesklameme. V ponuke môžete nakupovať náhradné tienidlo na lampu so vzorom Disney rozprávok, ako Autá alebo papierové tienidlo na lampu s vzorom spider-man, rôznych zvieratok a mnoho ďalších vzorov, ktoré sú špeciálne prívetivé pre deti.

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i