Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás za rovnakú cenu! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 18:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levý banner
Pravý banner
Kategórie

Nástenné svietidlá

  • Farba
  • Materiál
  • Pätica
  • Počet žiaroviek
  • Max. príkon zdroja
  • Stupeň krytia (IP)
  • Funkcie
  • Výrobca
  • Dostupnosť

Farba

Ostatné značky
béžová (1)
biela (104)
červená (15)
čierna (10)
fialová (7)
hnedá (4)
modrá (37)
patina (1)
ružová (30)
sivá (17)
zelená (18)
zlatá (1)
žltá (18)
Farba značí to, akú bude mať daný produkt farbu. Pokiaľ zvolíte „zlatá“, zobrazia sa len produkty, ktoré sú zlaté alebo zlatú farbu obsahujú.

Materiál

Ostatné značky
drevo (12)
keramika (1)
kov (92)
plast (146)
sklo (33)
textil (7)
Materiál značí to, z akého materiálu bude daný produkt vyrobený. Pokiaľ chcete vybrať sklenené produkty, zaškrtnite políčko „sklo“.

Pätica

Ostatné značky
E14 (38)
E27 (76)
G9 (4)
GU10 (11)
Týmto filtrom si môžete vybrať produkt s Vami požadovanou päticou. Každé svietidlo je vybavené určitou objímkou a k tej je potrebné vybrať žiarovku so správnou päticou. Pokiaľ neviete akú päticu potrebujete, možno Vám poradí práve tento článok.

Počet žiaroviek

Vyberte si svietidlo s jasným počtom žiaroviek. Radi by ste viacramenný luster? Alebo radšej lampičku s jednou žiarovkou? To všetko môžete zvoliť pomocou posuvníka.

Max. príkon zdroja

Potrebujete naozaj výkonné svietidlo? Pomocou filtra Maximálny príkon si môžete zvoliť presne tú správnu možnosť. Uvedené hodnoty sú uvedené v jednotkách wattov (W).

Stupeň krytia (IP)

Ostatné značky
IP20 (231)
Stupeň krytia (IP) udáva odolnosť elektrických zariadení proti vniknutiu cudzieho telesa a vniknutiu kvapalín, predovšetkým vody. Vyjadruje sa v tzv. IP kódu, ktorý je tvorený znakmi „IP“ nasledovanými dvoma číslicami. Prvá číslica udáva ochranu pred nebezpečným dotykom a před vniknutím cudzích predmetov, druhá číslica označuje stupeň krytia pred vniknutím vody. Viac informácii o IP krytí nájdete v tomto článku.

Funkcie

Ostatné značky
Vo výbere Funkcie si volíte rozšírené vlastnosti svietidla. Pokiaľ zvolíte položku „LED technológie" potom sa Vám vyfiltrujú produkty, ktoré obsahujú LED technológiu.

Výrobca

Odporúčame
Eglo (21)
Globo (6)
Luxera (5)
Philips (32)
Prezent (13)
Ostatné značky
Dalber (36)
Grundig (3)
Lucide (2)
Rabalux (21)
Redo (2)
Top Light (4)
Varta (1)
Vyberte si značku podľa Vášho výberu. Pár sme Vám ich odporučili podľa nášho naskladnenia a skúseností. Ďalšie kvalitné značky nájdete hneď pod nimi.
Detské nástenné svietidlá nie sú vždy považované za hlavné osvetlenie miestnosti, ale často sú považované za doplnkové osvetlenie izbičky. Plní úlohu ako funkčnú, tak i dekoratívnu. Skvelo vyniknú spolu s ďalším doplnkovým osvetlením, ako je lampička či bodové svietidlá. Každé malé dieťa má rado rozprávkové postavičky, farbičky, kvetinky či autíčka. Doprajte im preto, po čom túžia a čo sa im ľúbi. Nástenné svietidlá v našej ponuke hrajú všetkými farbami a smejú sa z nich hrdinovia rozprávok a večerníčkov, takže si isto každý príde na svoje.
 

Copyright © 1990 – 2020 Rent.sk. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i