Levy banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 40
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Detské svietidlá - Wofi

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Detské osvetlenie - rozžiarte izby, ale i detské úsmevy


Aby mala detská izbička tú správnu atmosféru, nie je dôležité vybrať len správny, častokrát farebný nábytok a hračky. Významným faktorom je i správne zvolené detské osvetlenie. Deti sa samozrejme najviac potešia, keď na detskej lampičke bude vyobrazená princezná, nejaký superhrdina (Spiderman, Batman, Superman) alebo Hello Kitty, prípadne iná rozprávková postavička. Ešte väčšiu radosť spravíte pokiaľ bude samotná detská lampa v tvare obľúbenej animovanej postavičky.


Máte doma malého športovca? Žiadny problém, v ponuke je napríklad aj závesné svetlo do detskej izby v tvare futbalovej lopty - možností je ozaj mnoho a svietidlá do detskej izby môžu deti behom okamihu preniesť za obľúbenými hrdinami. Niektoré deti radi zaspávajú, pokiaľ im svieti nejaké to svetielko. K tomuto môžu slúžiť detské nočné lampy, ktoré môžete nechať svietiť celú noc a tým sa vaše dieťa nebude musieť ničoho (žiadneho strašidla) báť. V našej ponuke tiež nájdete orientačné svietidlá, ktoré môžete rozmiestniť rovnomerne po dome. Tým zabezpečíte, že už sa nikdy nestane, že by niekto u vás narazil do nábytku, steny, alebo niečoho podobného.


Ako zvoliť správne svietidlo do detskej izby?


Je všeobecne známe, že, ako detské svetlo na strop je najvhodnejší detský luster, ktorý hrá mnohými farbami a tvarmi. V prípade, že máte nižšiu výšku stropu, je praktickejšie prisadené detské stropné svietidlo alebo bodovka. Pokiaľ nechcete mať svetlo na strope, môžete si vybrať zo širokej ponuky detských nástenných svetiel. U nás nájdete vždy ten správny luster do detskej izby, detské stropné svietidlo, bodovky alebo detské nástenné svetlo, ktoré budú spĺňať náročné požiadavky detí. Máme širokú ponuku – rôzne prevedenia a farby. Osvetlenie pre deti na stolík


Pokiaľ uvažujete nad svetlom na nočný stolík, neskôr na pracovný stôl, potom odporúčame detskú lampičku. Toto osvetlenie detskej izby využijú menšie deti hlavne pri kreslení, v neskoršom veku pri písaní úloh do školy. Pri výbere tohto typu svetla pre deti odporúčame, aby ste dávali pozor a mali na pamäti, že lampička musí byť dostatočne stabilná, aby sa dieťa o ňu nezranilo.


Zmena svetiel s vekom dieťaťa


Detské nočné svetlá sa samozrejme menia s vekom dieťaťa. V našej ponuke, ale máme lustre a lampičky pre najmenších, rovnako svetlá do detskej izby pre teenagerov. Pokiaľ by ste potrebovali poradiť, ako hravo rozsvietiť detskú izbu alebo na čo pri osvetľovaní detskej izby myslieť, neváhajte sa na nás obrátiť. Veríme, že si u nás rozhodne vyberiete to detské nočné svetielko, ktoré vždy pri zapnutí rozžiari na tvári vášho dieťaťa úsmev. To najdôležitejšie je, aby sa dieťa cítilo v detskej izbe dobre, aby práve v nej cítilo istotu domova.

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i