Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

volajte 0233 456 390 až do 18:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levý banner
Pravý banner
Kategórie

Vyhľadávanie:kamen

Pre tento výraz bolo nájdené 6 výsledkov.

Solné lampy

Solné lampy

Kúzlo svetla v obchode, prilákajte zákazníkov!

16.5.2018 Magazín

Ako môže svetlo pomôcť k rastu tržieb? Žiarivé a jasné osvetlenie dodá predajni sviežu atmosféru, kedy vynikne kvalita mäsa a ovocie aj zelenina budú vyzerať sviežo a čerstvo tak, že zákazníci nebudú môcť odolať. Ako toho docieliť poradíme následujúcom článku.

Magazín


Svietidlá z moderných materiálov

8.5.2019 Magazín

Svetlá a svietidlá nemusia byť vyrobené len zo skleneného alebo plastového tienidla. Dnešná doba fandí novodobým materiálom a dizajnéri sa predháňajú v originalite spracovania. Súčasná éra umožňuje objavovať a udivovať rozmanitosťou materiálov aj formou ich spracovania. Poďme sa pozrieť na dizajnové svetelné skvosty z rôznych surovín.

Magazín


Kvalitné svietidlá svetového dizajnu za slovenské ceny

15.5.2019 Magazín

Dizajnové osvetlenie je dokonalým riešením napríklad pre tých z vás, čo majú radi elegantné interiéry alebo sa radi zameriavajú na detaily. Predtým bolo závesné svietidlo len obyčajným zdrojom svetla, ale dnes je už považované za estetický doplnok miestnosti. Naša ponuka zahŕňa naozaj široký sortiment dizajnových lustrov aj lámp.

Magazín


Ako oživiť interiér? Skúste dekoratívne osvetlenie.

12.1.2016 Magazín

Prinášame vám širokú ponuku dekoračných svietidiel v podobe svetelných reťazí a stolných lámp. Väčšinou je použitá úsporná LED technológia.

Magazín


Požadovaný obsah v súboroch nenájdený.


  • Kategorie
  • Články
  • Soubory

Copyright © 1990 – 2020 Rent.sk. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i